Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretik a férfiak ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a férfiak ha a nő megalázza őket? Mit lehet ebben szeretni?

Figyelt kérdés
Pl ilyen dolgokkal hogy a csizmájukat nyalogatják meg térdelve lábat csókolnak stb..
2014. aug. 18. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom kire gondolsz!!

Én egyáltalán nem szeretem!!

És nem is csinálnám!

2014. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem...
2014. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És a nők mit szeretnek benne?
2014. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én fordítva szeretem :3
2014. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik a napi robotba belefasulva (ahol ok parancsolgatnak) ebben elik ki az alarendelt szerepuket. Nem mondom hogy normalis allapot, de hat nem vagyunk egyformak.
2014. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lábfétis? Nos, a fétisek világa egy sötét és ködös hely, felesleges belebonyolódni.


De ha ez megalázás, felmerül a kérdés, miért alázkodnak meg a nők? Miért szopnak, vágják magukat kutyapózba, hagyják, hogy a szájukba/arcukba/hajukra/stb élvezzenek? Szín tiszta megalázás, uram.

2014. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megszólítva érzem magam, mivel ilyen pasi vagyok. Ennek a pszichológiai háttere még nem teljesen tisztázott, de esetemben valószínűleg a megfelelési kényszerhez lehet köze. Gyerekkoromban mindig a legkisebb, leggyengébb gyerek voltam mindenhol, akit kinevettek, megaláztak, és ahogy nőttem, úgy éreztem, nem vetekedhetek a többi pasival a lányokért, hogy én nem vagyok méltó. Ebből pedig az jött, hogy bármi áron, akár megalázkodva is meg akarok nekik felelni. De ez csak találgatás egyébként.
2014. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!