Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az összes fiú/férfi hazudik!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes fiú/férfi hazudik!?

Figyelt kérdés

Nincs sok tapasztalatom sõt..,de tudom hogy csak kamuznak ès kihasználják a lányokat,

Fõleg engem amilyen naiv vagyok,pedig nem akarok az lenni,már meg is..

14/l


2014. szept. 1. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen! (hazudtam)
2014. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De hogy komolyra fordítsam a szót: egyáltalán nem. Csak nem a normális fiúkat fogtad ki :) (1-es voltam)
2014. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az összes fiú/férfi hazudik. és az összes lány/nő is. mindenki hazudik néha. szomorú, de ez van
2014. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem minden srác ilyen, persze akik "középpontban vannak" "menő srácok" többnyire ilyenek, de ezen nincs mit csodálkozni, azokat a srácokat senki sem látja meg akik ilyen téren tisztelnék a lányokat.
2014. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Általába jah. Főleg látják rajtad hogy naív vagy. Régen én is az voltam. Sokan ki is használtak, de tanultam belőle. Megkomolyodtam, és már senki sem tud becsapni. Az a rossz az egészben hogy abban sem bízok meg, akiben meg kéne. Állandóan gyártom az összeesküvéselméleteket. Minden kapcsolatom egy katasztrófa, mert állandóan azon jár az eszem hogy mikor csal meg vagy ver át. Nagyon rosszul érzem már magam ez miatt. :S
2014. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
persze, mit hittél?
2014. szept. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Minden ember hazudik !!! A kérdés csak az, hogy miben.


Sajnos te gyanús, hogy olyat fogsz ki, aki többet hazu-

dik majd, mint igazat mond..

2014. szept. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jó úton haladsz a következetlen, vak feminizmus felé.
2014. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sokan valóban képesek hazudni, és kihasználni a jóhiszeműségedet. De azért vannak kivételek is, nem kell ezentúl mindenkire rosszként tekinteni, az sem jobb. Csak legyél kicsit megfontoltabb.
2014. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az összes lány egy ordas qrva?
2014. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!