Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az összes olyan kérdésben, hogy : Miért nincs pasim, miért nem akar velem összejönni stb. mindenki szépnek írja magát? Magának hazudik, vagy nekünk?

Figyelt kérdés
Érdekes, az összes ilyen kérdés úgy kezdődik, hogy állítóólag szép vagyok... kicsit zavar már.
2010. szept. 4. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:

engem is zavar!XD

de amúgy igazad van:D

2010. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

ez abból fakad, hogy ha valaki "állítólag szép" azt a barátai mondták neki. Nos melyik az az idióta tapló barát, aki azt mondja a spanjának hogy "rondavagyb*szod"?

ez az első opcio. a második, hogy tényleg szépek, csak szerencsétlenek. a harmadik pedig hogy szépek csak h*lyék.

Egyébként nem tudom miféle ideges alaptermészetű emberke lehetsz te ha ilyen dolgok zavarnak. Ez az oldal a naivitás oldala. Ha az a kérdés hogy az illető látott egy rozsaszín lila fülű elefántot amint éppen felcsinált egy hangyát, és segítséget kér mert a hangyának fáj, akkor leírom a legésszerűbb opciót, és elhiszem neki.

Ha valaki arra kiváncsi miért nincs pasija ha szép, akkor arra válaszolok. Ha mellette ronda az már az ő baja, akkor nem kap hasznos választ.

2010. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát a csajok akik azt írják, hogy jajj nem vagyok szép és jajj nem vagyok csontsovány, aztán feltöltenek magukról egy képet, kiderül hogy k*rva jól néznek ki és önértékelési zavaraik vannak.


Szóval szerintem tényleg nem a kinézetükkel van a baj az ilyen embereknek, hanem az önbizalmukkal, a fiúknál az a helyzet, hogy gyávák kezdeményezni a lányoknál és a 18-25 éves szűz srácoknak is, akik kérdezgetnek az oldalon túl magas elvárásaik vannak (szép és okos, stb), a lányokról pedig többnyire csak gondolom hogy magas elvárásaik vannak, pl. legyen ugye érett, komoly, nem lehet vele egykorú, mert az nem elég érett, legyen okos, menő, vicces, stb

Mintha akik nem találnának párt, valami álomvilágban élnének.

2010. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mert mindenki szép,okos,hibátlan.

legalábbis aki itt megfordul.


csak én vagyok csúnya,buta.selejt

2010. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ma 19:11

amit te írtál az egy külön kategória. A magukat fényeztető, másoktól dícséretet kikönyörgő nők kategóriája. ők tisztában vannak azzal hogy enm csúnyák, de hát jólesik azt hallani. Tudod ha egy nő azt mondja hogy "jhahj de nagy a s*ggem" akkor a férfinek kötelessége azt mondani hogy "dehogy kicsim, tökéletes!" KEvés nő tudja ám felmérni a paramétereit. ezzel még én is küszködöm, de legalább magambafolytom:D

2010. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert én még nem tettem fel ilyen kérdést:P

Komolyra fordítva, nem nagy baj ez. Legalábbi ennyi önbizalmuk van.

2010. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én pl csunya vagyok :) vagyis hát nem vagyok egy adonisz,de jó a tesmtem humoros vagyok,szóval ügye a csajoknak nem annyira döntő dolog az arc.a belső számít egy kapcsolatnál,és ezt sokan a külsőre fordítják.
2010. szept. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én csúnya vagyok, bunkó, paraszt, régimódi... na tessék, és van kedvesem már 2 éve, szeretjük is egymást. Na puff neki, biztos helikopterek vagyunk xD.
2010. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!