Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszahúzódó, csendes, félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó, csendes, félénk, gátlásos, zárkózott. Határozatlan, otthonülős, lúzernek mondható fiúként lemondhatok arról 20 évesen, hogy valaha lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy a lányoknak a helyes/jóképű,sportos(foci/úszás/kondi),divatos,nagyszájú,nagydumás,vagány,magabiztos,menő,népszerű,kissé bunkó,bulizós srácok jönnek be főleg,akik nem aranyosak,érzelgősek,kedvesek velük,oda mennek merni hozzájuk,elfogadhatóan néznek ki,nincs önbizalomhiányuk,szeretnek bulizni és a társaság középpontjában lenni,nem őket szólják le,hanem ők szólnak le másokat,gátlástalanok a nőkkel szemben,de egyben tapasztaltak,tudják,mit kell tenniük a sikeres csajozás érdekében,vagányak,rossz fiúk,akik éreztetik,hogy ágyba vinnék a lányt,aki tuti nem bánná meg,sőt ő lenne a kedvezményezett,hogy egy ilyen fiú elégíti ki.


Én viszont főleg gyerekkori negatív hatások miatt ennek teljesen az ellentéte lettem.Nagyon korán megnőttem és kórosan sovány voltam,gyakran értek gúnyolódások,nevettek ki ismeretlen lányok,mert 50kg voltam 180cm-hez és a szegénységünk miatt béna,több számmal nagyobb ruhákban jártam.A fiúk elnyomtak minden tekintetben,így belém idegződött,hogy mindig a háttérben maradok,nem szólok bele a dolgokba,nem merek kiállni magamért és a véleményemért,halkan beszélek és keveset,határozatlan vagyok,nincs önbizalmam,ritkán járok el itthonról,többségében netezek vagy olvasok.

Az emberekkel való kapcsolatommal sosem volt gond,nem voltam kiközösítve,általános suliban,gimiben,egyetemen könnyen beilleszkedtem,voltak/vannak fiú és lány barátaim vegyesen,könnyen kijövök mindenkivel,kisebb társaságban oldottabb vagyok.Viszont menő és népszerű sosem voltam,kevesen ismertek mindig is...sulin kívül nehezen barátkoztam bárkivel a félénkségem miatt.Lányokkal ismerkednem esélytelen.

Az arcom korábban nem volt csúnya,volt jó pár akinek tetszettem,csak sajnos a töketlenségem keresztbe tett,képtelen voltam lépni,így barátságnál vagy a lány ellenséges viselkedésén(a megbántottság miatt)túl tovább nem jutottam soha.

A tanulással a legkisebb problémám nem volt eddig,kiemelkedően teljesítettem,ha már más nem ment.


Ennyit a belsőmről.Írok pár szót a külső tulajdonságaimról.

Ugye említettem,hogy korábban kórosan sovány voltam,nos,mostanra ezen sikerült változtatnom,elkezdtem jó ideje edzeni,kondizni és rengeteget enni,így ma már 89kg vagyok 190cm-es magasságomhoz,amiben van izom is,tudom,nem nagy szám,de lesz ez jobb remélhetőleg.

Az arcomról annyit írnék,hogy rövid barna hajam és barna szemem van,alapvetően nem tartom magam jóképűnek,régebben nem voltam csúnya,de egyrészt voltam olyan hülye,hogy levágattam a hajam,másrészt változhatott,férfiasodhatott az arcom és véleményem szerint meglehetősen csúnya lett(pl.karikás szemeim vannak genetikai okokból,tenni nem tudok ellene és tényleg csúnya az ábrázatom).


Köszi ha elolvastad és írsz véleményt.


2014. szept. 1. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ez így marad akkor le.
2014. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezt már kiírtad egyszer....
2014. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jóltetted, hogy levágattad a hajad,egy férfinek legyen rövid a haja és normális a frizurája,esetleg borostája is


amíg magad rondának tartod, addig miért is akarnál barátnőt?


legyél jóban magaddal és hidd el,te is értékes, rendes ember vagy és nyiss a nők felé...


azt meg ne írd magadról, hogy fiú vagy..legyél már férfi.

2014. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
igen így esélytelen...de itt az ideje, hogy megváltozz!
2014. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hidd el, nem minden lány bukik csakis a "rosszfiúkra" (ha ez egy kifejezettcsoport nneve). Igaz, sok ilyet lehet látni, de azért nem találsz hozzád hasonló visszahúzódó és csendes lányt mert ők szintén nem szeretnek kimenni, nem olyan típusok, akik sokat buliznak és ugyan úgy - én szerintem - szintén kicsit tartanak az ismerkedéstől (ez fakadhat önbizakomhiányból legtöbbször). Mondtad, hogy mindenképpen tenni szerettél volna azellen, hogy elfgadhasd saját magad és egy kis ónbizalmat nyerj. Én szerintem (bár javítsanak ki ha nem így van) jó úton hakadsz :) próbálj meg egy kicsit túllépni ezen, gndolj arra h önálló vagy és magad irányítod a saját életedet. Ez is segíthet. A szerelem jön magától, persze ezért neked is tenned kell. Gyűrd le a félelmed és próbálj ismerkedni olyanokkal, akiken látod h hasonlóak hozzád.

Uh bocsi a sok szövegért. :/

2014. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Örülj neki, legalább megkíméled magad rengeteg szenvedéstől és az eladósodástól.
2014. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Mivel okos vagy ezert van eselyed arre, hogy elegendo penzt keress amivel a mai ribi notarsadalomnak vonzobb lehetsz. (Tudom, hogy lefognak pontozni, de igy van.)
2014. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!