Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? (bővebben lent! )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Itt, GyK-n, egyik kérdésben azt taglalják, hogy mennyire nehéz a sok (bocsánat a kifejezésért) b**i meg r****c közt egy rendes embert találni, akivel esetleg megismerkedhetnének. A másik kérdésben pedig rendes emberek panaszkodnak arra, hogy az előbb említett két embertípus olyan könnyen megtalálja a boldogságot (ha megérdemli, ha nem), őket pedig jóformán észre sem veszi a másik nem. Én sajnos ezt a második lehetőséget nagyon-nagyon jól ismerem, de számomra érthetetlen, hogy a normális (értsd: nem k***ás, vagy b**is; nem agyilag zokni; nem éretlen és felelőtlen, stb.) párkeresők miért nem akadnak rá egymásra? És mi az oka annak, hogy egy normális fiú nem veszi észre a közelében lévő normális lányokat, helyette miért érdeklik jobban a r*bik? (És persze fordítva.)

Számomra ez örök rejtély, de érdekelne ti mit gondoltok, vagy esetleg meg tudná-e ezt a jelenséget értetni velem valaki.


Ui. Bocsánat a nem túl sok információt nyújtó kérdésért, nem tudtam megfogalmazni ezt egy rövid mondatba...



2014. szept. 2. 15:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Osztom a kérdező nézeteit. Erre én is kerestem választ egy kevéske ideig, aztán rájöttem felesleges.
2014. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Vannak tényleg olyanok, akikben nincs semmilyen belső érték, viszont a környezetemben még az okosabb lányok/fiúk is képesek az idióta, de szépekkel foglalkozni, akkor is, ha mellette ott van az okos, nem gyönyörű, de azért szépnek mondható is.
2014. szept. 2. 16:17
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy átlagos lány is tökéletes lenne. Nem kell, hogy hibátlan legyen a külseje/belseje, hiszen senki se tökéletes. Nekem annyi elég lenne, hogy szeretnénk egymást.
2014. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13 Hozzád hasonlókból lehetne kicsit több. :)
2014. szept. 2. 18:12
 15/16 anonim ***** válasza:
Az én ízlésem nagyon furcsa. Akit mások csúnyábbnak látnak, én mindig meglátom benne a lehetõséget, az igazi nõt, de ahogy megtudják ezt azok az ismerõseim, akiknek a ciciseggkombó a legfontosabb, egybõl ezzel b*szogatnak.
2014. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Annyi hülyeséget összehord itt mindenki! Elmondom barátom a mi az igazság! Az igazság az hogy az embereknek semmi nem jó! Hallgasd meg belga-az a baj c. mü számát..Igaz sokszor hallottuk már azt hogy "Csak önmagadat add" Tehát akkor is elfogadnak olyannak amilyennek,ha te egy félős valaki vagy és,mindig is ilyen voltál? Vannak visszahuzodó emberek akik nehezebben nyilnak meg és nehezebben kezdeményeznek,nem tudom miért kell őket megváltoztatni,márpedig ez az oldal is azt sujkolja beléjük hogy gyávák és hogy semmire nem viszik az életben,és ennek hatására talán elkezdenek változni,felvesznek egy szerepet és végül már teljesen eltávolodnak a valódi énjüktöl,hol ott az elején mindenki azt hirdette imaként hogy "csak önmagadat add" elkéne fogadni minden embert olyannak amilyen! De az embereknek semmi nem jó! Ahogy azt Belga mondja.
2014. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!