Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? (bővebben lent! )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Itt, GyK-n, egyik kérdésben azt taglalják, hogy mennyire nehéz a sok (bocsánat a kifejezésért) b**i meg r****c közt egy rendes embert találni, akivel esetleg megismerkedhetnének. A másik kérdésben pedig rendes emberek panaszkodnak arra, hogy az előbb említett két embertípus olyan könnyen megtalálja a boldogságot (ha megérdemli, ha nem), őket pedig jóformán észre sem veszi a másik nem. Én sajnos ezt a második lehetőséget nagyon-nagyon jól ismerem, de számomra érthetetlen, hogy a normális (értsd: nem k***ás, vagy b**is; nem agyilag zokni; nem éretlen és felelőtlen, stb.) párkeresők miért nem akadnak rá egymásra? És mi az oka annak, hogy egy normális fiú nem veszi észre a közelében lévő normális lányokat, helyette miért érdeklik jobban a r*bik? (És persze fordítva.)

Számomra ez örök rejtély, de érdekelne ti mit gondoltok, vagy esetleg meg tudná-e ezt a jelenséget értetni velem valaki.


Ui. Bocsánat a nem túl sok információt nyújtó kérdésért, nem tudtam megfogalmazni ezt egy rövid mondatba...



2014. szept. 2. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert az emberek gyökerek
2014. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
mert akik itt a "normális" kategóriába tartoznak mind önbizalom hiányosak és ha észre is veszik, hogy van körülöttük normális a másik nemből akkor sem mernek kezdeményezni...
2014. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor mi van, ha én egy normális lánynál próbálkoztam, szinte normális fiúként, de elhesegetett? Ilyen opció is van.
2014. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Azért szerintem egymásra találnak az emberek.
2014. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A szende lánynak is a jóképű, izmos menőcsávó kell, míg a forever alone srácnak is a csöcsös-pi_csás tini ribi. És hogy miért? Nem tudom. Természetesen ez nem vonatkozik mindenkire.
2014. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#3 Az meg az egyik legrosszabb lehetőség... :/


Úgy látom ti is körülbelül úgy gondoljátok, mint én. Bár okosabb nem lettem, legalább nem vagyok ezzel egyedül, ez is egy eredmény.

2014. szept. 2. 16:03
 7/16 anonim ***** válasza:
Én már egy csomó kérdés alá leírtam válaszba a fenti véleményem hol bővebben hol szűkebben kifejtve. :|
2014. szept. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ha érdekel priviben leírom a saját tapasztalataimat :) mivel mindenki unja már, nem fogok magamról beszélni publikusan :D
2014. szept. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 SullaFelix89 ***** válasza:
83%

Tudod nagy részt az van, hogy ezek az emberek hazudnak és nincsenek tisztában magukkal.


Azt hazudják itt, hogy ők a rendes fiút/lányt keresik (mert az hiszik ettől jó arcok lesznek), de közben a környék bombázójára, vagy bikájára vágynak valójában.


Tisztában pedig azért nincsenek ezek magukkal, mert azt hiszik, hogy a nem létező belső értékeiket az előnytelen külsejük ellenére észre veszi majd a szőke herceg, vagy a királylány aki nekik úgy gondolják hogy jár, aztán ha beköszönt a valóság és az lekoptatja őket akkor elkezdenek mocskolódni meg itt sírni.


Én sok ilyen embert látok a környezetemben és az az igazság, hogy egyre inkább megvetem őket.


Volt egy ilyen haverom akit egyszer bemutattam egy ilyen lánynak aztán a "haver" másnap letámadt, hogy hogy mertem őt ilyen 10/5-ös lánnyal összehozni, ő 7-es alatt nem szórakozik.


Azóta nem megyek vele sohasem sörözni, hogy hallgassam a szánalmas sírását, hogy őt mennyire semmibe veszik a nők pedig ő milyen rendes...

2014. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"azt hiszik, hogy a nem létező belső értékeiket az előnytelen külsejük ellenére észre veszi majd a szőke herceg, vagy a királylány"


Hát igen, csak miért érdekelné a szőke herceget avagy királylányt a kislány/kisfiú belső tulajdonsága, ha a kislány/kisfiú sem a belső tulajdonságai miatt vágyik a szőke hercegre avagy királylányra..

2014. szept. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!