Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tégla vagyok, ismerkednél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tégla vagyok, ismerkednél velem?

Figyelt kérdés

[A kérdés csak felmérés jellegû]

A napvilágot 1995-ben láttam meg, egy szép tavaszi napon. Csendes baba voltam, viszont annál jobban csapongtam gyerekként, de ez lecsengett a 12. életévem betöltésével. Sajnos a családi kapcsolataim finoman szólva sincsenek a toppon, apámnak már csak virágot vehetek születésnapjára, anyámmal nem tartom a kapcsolatot. Régesrégen sportoltam, rúgtam egy szervezetben a bõrt, meg teniszeztem is pár hónapot is, viszont abbahagytam mindkettõt, érdeklõdés hiánya, és az anyagiak miatt is. Az étkezésem viszont maradt a mozgáshoz szokott életmódhoz, és szaladtak fel a kilók. Pufóka gyerek lettem, sokat kaptam emiatt az osztálytársaimtól, és tönkrementem. Jött a serdülõkor, elhagytam magam, és a kockák világát kezdtem élni, mert nem tartottam magam jobbnak. Tanulmányi eredményeim romlottak, de nem érdekelt. Mostanában próbálok javulni, segíteni mindenkinek, nevetni, és nevettetni, de legfõbbképp elfogadni magamat. Jelenleg is dundi vagyok, de emellé már egy jelentõs magasság is társul, próbálok leadni valamicskét, de a sorstársaim tudják, hogy ez nem egyszerû. Jelenleg élek-halok az állatkákért, jó filmekért, kellemes zenékért [mindent meghallgatok], és a barátaimnak az jó közízlés határain belül bármit megteszek. Fõbb céljaim a repülõgép-elektronikus szakma, és egy saját könyv, vagy valami maradandó, amire büszke lehetek.

Köszönöm, hogy elolvastad \o


2014. szept. 2. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem nagyon ismerkedek ilyesmi úton, de elolvastam az írásod, és ha nem haragszol meg, fűznék hozzá pár dolgot.

Először is, örülök, hogy elkezdtél változtatni ezen, vagy legalábbis kiléptél ebből a belenyugvós állapotból. Az emberek ezzel ítélik magukat sokszor boldogtalanságra. Úgyhogy ezért már mindenképp respect! :) Annyi kritikám lenne, hogy teljesen ismeretlenben az átlagember nem tud mit kezdeni egy ilyen bemutatkozással, amit leírtál. Nem azért, mert gázak a veled történtek, vagy ilyesmi, mert abszolút nem, hanem mert az ismerkedés fokozatosan történik, és nem egy viszonylag erős kitárulkozással így elsőre. :) Sok ismerkedős oldal van, chatelős, randizós, levelezőpartneres, külföldivel beszélgetős meg mindenféle, szerintem nézelődj ilyesmi helyeken, mert ezek direkt épp az ismerkedésről szólnak, és biztos nyitottabbak a barátkozásra, mint pl. az itteniek. Én ajánlom neked a sportot, nem csak a fogyás miatt, hanem mert önbizalmat és extra erőt ad az, ha le tudod győzni a saját határaid, és a személyiségfejlődésedben sokat segítene szerintem. Ráadásul ismerkedésre is alkalmat adhat. Ha kitartasz, és fejlődsz, el fogsz jutni arra a szintre, amin te magad vagy a büszkeséged elsődleges forrása, nem egy tárgy (ettől függetlenül ha ilyesmi ambícióid vannak, az rossz nem lehet). Nem lehetett könnyű életed és érzékeny vagy, illetve visszahúznak a történtek a gondolom, ennek leküzdéséhez lehet jó lenne egy pszichológus vagy valamilyen szakember segítségét kérni, némi segítséggel biztos könnyebben tudnád megoldani a problémákat :) Sok sikert és kitartást kívánok!

2014. szept. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!