Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkednel gyerekes novel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednel gyerekes novel?

Figyelt kérdés

Mondhatni fiatalok 30as eveikben jaro ferfiak velemenye erdekelne.

29 eves, masok szerint csinos no vagyok. Alakuloban volt egy kapcsolatom (2eve valtam es 6 eves a lanyom), de a pasi "eltunt" egyik naprol a masikra. Kozos ismerostol tudtam meg, hgy a gyerek miatt ( en azt hittem tudott rola, hiszen sokszor volt velem barati talalkozasok alkalmaval ) .

Nem akar olyan not aki mar anya es mas gyereket sem szeretne "nevelni".

Van egy ocsem 27 eves, es azt mondta, hogy komoly kapcsolatott nem tudna maganak elkepzelni egy olyan novel akinek nem tole van gyereke.

Mennyire altalanos nezet ez?


2014. ápr. 2. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, remélem, nem baj, hogy válaszolok.

Szerintem bizonyos életkor felett ez egyre kevéssé probléma. Egy 27 éves nőtlen pasitól ez teljesen normális felfogás szerintem. Egy idősebb, szintén elvált, szintén gyerekkel rendelkező (anyuka neveli) férfinél már nem akadály.

2014. ápr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerkednék. Egyébként szerinted mennyire lesz hasznos az a felmérés, amit a CSALÁDI KAPCSOLATOK témakörbe írsz ki? Bár időközben áthelyezték, ezzel jobban jársz, az itteni válaszok többségét nem negyvenes nők írják...
2014. ápr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, remélem, nem baj, hogy válaszolok.

Szerintem bizonyos életkor felett ez egyre kevéssé probléma. Egy 27 éves nőtlen pasitól ez teljesen normális felfogás szerintem. Egy idősebb, szintén elvált, szintén gyerekkel rendelkező (anyuka neveli) férfinél már nem akadály.

2014. ápr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért ment el kétszer a válasz, talán az áthelyezés miatt? Bocs
2014. ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eléggé általános.
2014. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kovpet ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy nálam nem lenne kizáró ok, de azért 2x is meg kell gondolni, mert sok-sok probléma forrása lehetne ebből.
2014. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki megszeret elfogadja ezt a helyzetet, vállalja a +nehézségeket. Ha nem, akkor meg elmenekül. (Ld a leirtakat!)
2014. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nálam a legnagyobb probléma az lenne, hogy egyszer már megígért valamit egy másik férfinak, amit felmondott. Miért ne tenné meg ezt velem is?
2014. ápr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Ez igaz, vagy a double income-ra hajt az ex-apuka lejmolásával.....
2014. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!