Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Középiskolások (leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középiskolások (leginkább gimisek)! Nálatok milyenek a végzős lányok?

Figyelt kérdés
Mert én most jöttem ebbe a suliba, és azt vettem észre hogy minden évfolyam közül a végzős lányok a legszebbek és a legszimpatikusabbak. Valahogy azt látom bennük, hogy olyan kiforrottak, érettek és legtöbbjüknek tökjó a stílusa is. Nagyon vonzanak amióta ide járok (2napja lol), hogyan ismerkedhetnék velük? Spanolnak a végzősök gólyákkal, vagy nem érdeklik őket? Hogyan viszonyulnak egymáshoz az évfolyamok nálatok? Ja és szerintetek hülye vagyok vagy miért van ez?
2014. szept. 2. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon csunyák...az összes:/
2014. szept. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kilencedikes csajszik itt olyan kis semmilyen klónok, meg itt az osztályba folyton vinnyognak valamin vagy a tükörbe nézik magukat :s
2014. szept. 2. 23:16
 3/8 A kérdező kommentje:
első, ezt szomorúan hallom. itt nekem ők a csúcsok. a fiatalabbak mind ugyanúgy néznek ki és tök átlagosak
2014. szept. 2. 23:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is végzős lány vagyok, és ugyanolyan vagyok, mint 4 éve. :D
2014. szept. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak rosszabbul élsz, ugye 4-es?:D


Amúgy nálunk vegyes a kép.Vannak rondák, vannak szépek, szépek közül is van a ribi és a normális lány típus. Szerencsére van egy lány, aki a szép és normális típusba tartozik, vele elég jó barátok vagyunk :)


18/F

2014. szept. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
végzős vagyok, és kijelentem hogy nem valami jó csajok vannak az osztályomba. 2-3 kivételével
2014. szept. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is ebben a tudatban éltem, míg nem lettem végzős
2014. szept. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én végzős vagyok és 9.-es pasim van.:D Sokan cseszegetnek hogy gáz, de marhára nem érdekel. :D Amúgy nem egy suliba járunk. De ha egybe járnánk az sem érdekelne. Szeretem és kész.
2014. szept. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!