Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Veletek is előfordul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Veletek is előfordul ilyen? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés

Van barátotok, de valaki nagyon megtetszik. Igazából nem akartok tőle semmit, tudjátok, hogy az érzés elmúlik pár nap-hét alatt, de kis ideig annyira "rajongtok" érte, mint egy tinilány?:D


Szerintetek ez normális, emberi dolog, vagy gáz?


2014. szept. 3. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen mindenkivel előfordul az élete során.
2014. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van! De ne szakits a baratiddal miatta soha!
2014. szept. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Baratoddal*
2014. szept. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eszembe se jut a szakítás. Tisztában vagyok vele, hogy ezek a kis fellángolások rövid ideig tartanak, nem is komolyak. De azért olyan jól esnek a lelkemnek:D Csak arra voltam kíváncsi, mással is előfordul ilyen, vagy én vagyok furcsa?:D
2014. szept. 3. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen. Szerintem ez normális, hisz minden ember más és más.


Régi munka helyemen, volt ilyen, (akkor 4 éve voltunk együtt) egy teljesen másfajta srác mint a párom. (Párom magas, barna hajú, kék szemű, széles vigyorú, hangos vicceske.) Ez meg 2-3 centivel volt alacsonyabb, kopasz, csendes, meleg barna szemekkel. Zárt mosollyal.

Poénból több férfi kollégával is játékosan flörtöltünk egymással, hogy feldobjuk egy kicsit a hangulatot.

Ezt látva ő is hasonló stílusban kezdett néha velem kommunikálni. De nem tudtam neki úgy válaszolni soha,hogy ne jöjjek zavarba. Imádni való volt.

Nem akartam tőle semmit, de mégis mindig elakadt a szavam, vagy hülyét csináltam magamból előtte. Annyira zavarban voltam. Mint egy kis hülye tini p!**a.


25L

2014. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mármint tőlem volt alacsonyabb 2-3centivel. :)
2014. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Áhh, örülök, hogy akkor ez nem teljesen abnormális:D
2014. szept. 3. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!