Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volna egy kérdésem lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volna egy kérdésem lányok lennétek szívesek válaszolni?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy zavart cseppet a testsúlyom és hát sikerült lefogynom nagyon keservesen. Előtte viszont eléggé nép szerű voltam a köreitekben viszont most hogy lefogytam ez nem gyengén alább hagyott most akkor hízzak meg vissza hogy legyen párkapcsolatom vagy nem értem vagy mitől lehetett ez mert mást nem igazán csináltam magammal a testsúly vesztésen kívül ?:D
2014. szept. 3. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
képet
2014. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia :)

A kérdésedből azt szűrtem le h ez a fogyás számodra inkább egy társadalmi normához való igazodás miatt történt,mintsem azért mert tényleg fogyni akartál volna.Ugyanis az h valami "cseppet" zavar minket,az ellen nem feltétlen szoktunk "kínkeservesen" tenni :) Szóval ha ez áll a háttérben akkor egyszerűen az áll a háttérben h akkor volt önbizalmad,"kisugárzásod" ami szimpatikus volt a lányoknak.

A másik lehetőség pedig sokkal őszintébb.

Dagin nem számítottál a lányok köreiben zsákmánynak,csak pusztán barátkoztak veled.Most viszont ha a fogyás miatt jobban nézel ki,így már csak az olyan lányok fognak rád tapadni akik akarnak is vmit!

Remélem segítettem :)

2014. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. kép nelkül nehéz mit mondani, vagy legalább annyit árulj el mennyiről mennyire, mert ha pl 120rol 50re, akkor eleg beteges lehetsz. De ha mondjuk csak 6 kg-t akkor biztos h nem itt van a baj.

2. lehet túl rágörcsöltél erre, én pl nem szeretem ha vk túl sokat foglalkozik magäval. Legyen ápolt, meg ne hízzon el, de ne essen túlzásba. Ha fogyni akar azt mondjuk becsülöm, de ne hangoztassa annyira, mert az kissé nőies nekem...


Persze lehet egyik se igaz, mert nekem nőként is van amikor szinte tolonganak a pasik, még máskor hónapokig, rosszabb esetben évekig nincs senki...

2014. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor szóval válaszolgatok. Bocsánat de képet nem fogok küldeni meg feltölteni magamról mert nem nagyon vagyok a híve a dolognak de remélem ezt megértitek. Viszont a megjelenésemmel meg a kinézetemmel nem igazán lehet probléma. Második válaszoló hát nem társadalmi norma miatt történt a dolog hanem mint írtam zavart a dolog így sokkal könnyebb a mozgás stb jobban is érzem magam a bőrömben csak hát így nem vagyok akkor darab ugye bár és ez látszik is. Előtte mondták hogy de cuki vagyok meg hasonló dolgok amik jól estek meg figyeltek rám oda jöttek beszélgettek flörtöltek most meg már semmi... Harmadik válaszolónak a kérdésére pedig a válaszom hogy 100kg-ról 75-80kg között mozgok. És köszönöm szépen az eddig válaszotokat.
2014. szept. 3. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!