Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyeséget csináltam, szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeséget csináltam, szerintetek van még visszaút innen?

Figyelt kérdés
Volt anno. egy lány, akivel nagyon jól jöttem ki és jól éreztem magam, amikor beszéltem vele neten és személyesen is, nagyon jó barátok voltunk, de én elcsesztem, mert többet szerettem volna, ő viszont nem és ez nem tetszett nekem akkor, szóval mondhatni bunkó voltam, amikor elváltak az útjaink :/ Lassan már egy év eltelt, de hiányzik ez a lány, vele mindent megbeszélhettem és jó barát volt.
2014. szept. 3. 18:44
 1/7 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Igen! :/
2014. szept. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Helyre hozhatom?
2014. szept. 3. 18:46
 3/7 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Lánytól függ
2014. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Édes vagy, de áruld el, miért nem írod ezt meg neki? Így, ahogy ide írtad.
2014. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg fogom írni neki, de egyelőre válaszra várok, hogy olvassa-e, amit írok, nem akarom egyből egy hosszú szöveggel lerohanni, mert ennél azért részletesebben írnék neki.
2014. szept. 3. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak ha kibékültök, vigyázz az érzéseidre, ha megint feltámadnak, akkor ne ismétlődjön meg újra. Sok sikert:)
2014. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szurkolok neked :)
2014. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!