Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy lányba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok egy lányba és nemtudom mit tegyek. Folyton ő jár a fejembe, csak az a baj, hogy kint él Londonba. És csak nyaranta járnak haza az apjához. Igazából óvodába folyton együtt játszottunk, de annak már majdnem 12 éve. Azóta nem beszéltünk egymással semmit. Nem is biztos, hogy emlékszik rám. Csak így szoktam nézegetni facebook-on a képeit, és olyan jól néz ki meg minden. Csak sajnos mondom nyaranta járnak haza kb. 3 hétre azt kész. Ha össze is futnék vele max köszönni tudnék. Mit csináljak?

2014. szept. 3. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan semmit. Írhatsz neki facebookon, ha emlékszik rád, akkor levelezhettek, de ne képzelj többet a dologba. Évek óta nem beszéltetek, nem ismered, nem tudod milyen. Az, hogy oviba együtt jártatok és, hogy tetszenek a képei, egy dolog
2014. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem is ismered, ugyhogy valojaban te egy virtualis szemelybe vagy szerelmes.
2014. szept. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Írj rá beszélgess vele aztán majd kiderül... Amúgy lehet hogy van Londonba már pasija. :)
2014. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az meglehet, sőt biztos. Na mind1 köszi :)
2014. szept. 5. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!