Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18-20 éves srácok! Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 éves srácok! Ha egy lány elmondaná nektek, hogy szerelmes belétek, de ti nem érzitek ugyanezt, hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
ha jóban voltatok addig. megszakítanátok a kapcsolatot, vagy mit tennétek?
2014. szept. 1. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Jól megdugnám, legyen egy jó napja ;)
2014. szept. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes lennék a lányba arra az 1 órára!
2014. szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Visszautasítanám. Utána persze awkward lenne az egész, szóval valószínűleg nem beszélnénk többet.
2014. szept. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyan már nem vagyok 20 éves de abban az időben volt ilyen. Bevallotta hogy szerelmes belém, de én nem éreztem iránta semmit, nem akartam vele együtt lenni. Egész egyszerűen megmondtam neki hogy mit érzek, teljesen őszintén, próbáltam minél kevésbé megbántani, mert amúgy nagyon szerettem mint embert és barátot.

Utána a kapcsolat megszakadt szép lassan, mert nem tudott utána velem lenni.

2014. szept. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tehát ha továbbra is keresitek a másik társaságát, találkozni akartok vele az jó jel lehet? (19 éves a fiú egyébként)
2014. szept. 1. 10:49
 6/6 anonim ***** válasza:
nálam volt ilyen 18 évesen, hogy megtudtam, hogy egy lány szerelmes belém...mondjuk nem ő vallotta be...már 2 lány is volt aki belém szeretett, én nem viszonoztam a közeledésüket és összejöttek a bátyámmal...mindenkinek jó volt :) én nem akartam magam mellé senkit, tesómnak lett barátnője, a lány is megkapta majdnem azt amit akart...sajnos most már nagyobb a különbség köztünk a tesómmal...és párt is találtam azóta...szóval ha most vallana szerelmet valaki, kedvesen elutasítanám, de jobban odafigyelnék, nehogy félreérthető jelzést adjak vagy nehogy túl közel engedjem magamhoz...
2014. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!