Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondanátok véleményt a levelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok véleményt a levelemről?

Figyelt kérdés

Elég hosszúra sikeredett. Szeretném kikérni a véleményeteket, hogy nem lett -e túl indulatos, vagy elég lenne -e egy rövidebb szösszenet is az illetőnek?

Előzményként még annyi, hogy egy fiúval kapcsolatos, akivel elég hosszú ideje ismerkedési fázisban ragadtunk. Döntés elé szeretném állítani. És érdekelne az is, hogy ti voltatok -e már hasonló helyzetben? Privát üzenetben elküldeném, ide nem szeretném kiírni, mert ez túl magán jellegű.

Köszönöm előre is!



2014. szept. 4. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Jöhet,de több és gyorsabb véleményeket kapnál ha ide kiírnád! :)
2014. szept. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Küldheted :)
2014. szept. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
küldheted nekem is.
2014. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És mi van, ha én vagyok az a fiú, és most itt elolvasom, és adok tanácsot, hogy mit kéne javítani rajta...majd megkapom pár perc múlva a saját magam számára cenzúrázott/editált levelet... :P
2014. szept. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írd
2014. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 z. f. válasza:
én is szívesen véleményezem
2014. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!