Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, volt aki szándékosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt aki szándékosan hagyta magát hízni egy fiú kedvéért?

Figyelt kérdés

Vagy akár hízókúrázott, hogy még jobban tetsszen egy srácnak?

20/L


2014. szept. 4. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha volt ilyen, az nagy hülye volt.
2014. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hízni nem hagytam magam, csak megálltam az esztelen önsanyargatásban, mikor először mondta nyíltan a szemembe, hogy semmi szükségem további fogyásra, és hogy gyönyörű alakom van. Egyébként 170/56, tehát bőven normális a súlyom, csak én láttam magam másképp, mivel folyamatosan piszkált érte a családom.
2014. szept. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
itt gyakorin volt 1-2 lány aki bevállalt pár kiló pluszt, meg olyanok akiket jobban kívánt a pasijuk miután felszedtek egy kis pluszt...
2014. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem tettem ilyet, viszont régebben olvastam egy cikket, a nő nem bírt 90 kiló fölé hízni úgyhogy a pasija dobta, a csaj pedig kesereghetett amiért más meg azért utasította vissza mert duci.

Van akinek az jön be, ha már "kövér" a nő, de szerintem ilyenkor azt kell nézni, hogy mi hogyan érezzük magunkat a testünkben.

2014. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!