Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ember lehet szándékosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ember lehet szándékosan szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem hogy akár tetszik akár nem tetszik neki és nem jönnek létre az érzelmek és akkor bele gondol hogy milyen jó lenne vele meg ilyenek vagy ha csak szimplán rá gondol egész nap úgy hogy nem is akar vagy hogy is mondjam el pld nekem nem tetszik valaki és egész nap rágondolok stb és bele szeretek ilyen létezik? tehát hogy az érzelmeket nem lehet átverni? és az csak úgy jön magától?
2014. jún. 24. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, de szándékosan növelheted a valószínűségét hogy szerelmes légy, például úgy hogy többet vagy a kijelölt személy közelébe.
2014. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ebben te biztos vagy?
2014. jún. 24. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Volt olyan lány aki nekem az elején különösebben nem tetszett, aztán úgy alakult hogy sokat volt a közelemben és lassan elkezdtem 10/10-esnek látni. Igaz foglalt volt és nem lett belőle semmi :(
2014. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tettek érzéseket szülnek, tehát ha elkezdesz a kedvében járni, figyelni, hogy mire vágyik, szeretetteljes megnyilvánulásaid vannak felé, akkor az hozhat érzéseket. De nyilván csak akkor, ha egyébként megvan az alap vonzalom, egyébként megette a fene.
2014. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel az érzelmek a belső értékeihez alakulnak ki normális esetben tényleg növelheted az esélyét azzal, hogy ha sokat nyüzsögsz ott és megismered. Az érzelmeket így tudatosan át nem verheted legfeljebb, ha bebeszéled magadnak. De akkor meg magad csapod be... és őt is... értelme épp egyenlő a nullával.

Max, egy fellángolás erejéig életképes lehet... de még ez is kétséges.

2014. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!