Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha barátnőmnek sokkal több ismerőse van facebookon mint nekem?

Figyelt kérdés
Nekem olyan 160 van,neki pedig olyan 220 körüli.Fontos tudni,hogy a barátnőm beszédesebb,barátságosabb én meg olyan visszahúzódóbb vagyok.Titeket ez nem zavar,ha a barátnőtöknek jóval több ismerőse van?

2014. szept. 4. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hozom a kötelet.
2014. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Egyáltalán nem!
2014. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jelölj be és eggyel több lesz van kedved levelezni puszika
2014. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az ultra gáz,és így mersz kimenni a utcára?


Komolyan ez a legnagyobb problémád? Na és ha több ismerőse van attól még nem lesz senki jobb és tapasztaltabb ha kevesebb ismerőse van.

2014. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mind2-n gázak vagytok 10000 alatt van az ismerősök száma? szerintem ti selejtek vagytok...a társadalom szégyenei...rosszabbak mint a gyilkosok...a középkorban ezért rég lefejeztek volna...
2014. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Evergrey ***** válasza:
Az a gáz, hogy ez a kérdés egyáltalán felmerül valakiben.
2014. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 9-10 ismerősöm van facebookon, barátnőmnek meg több száz...és akkor most mi van?
2014. szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak féltem őt,hogy majd a fiúk írogatnak neki és megtetszik neki valaki más.
2014. szept. 4. 14:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Most komolyan? Ebbe mi a szégyen.
2014. szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha neki megtetszik más, és inkább vele akar lenni, akkor ez nem is nagy szerelem... Engem nagyon nem zavar, van 75 ismerősöm, neki van olyan 300... És már 6 éve együtt vagyunk. :)
2014. szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!