Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy fiú, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, aki fennt van a facebookon, mellesleg a legjobb barátnőmnek a haverja. és nem tudom mit írjak neki, hogy ne tűnjek tapados kis szutyoknak!?

Figyelt kérdés
velem egykorú a fiúú :D
2011. márc. 7. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Most járni akarsz vele? Ott chaten írj rá azt ennyi.
2011. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kezd mondjuk egy Sziával !:D
2011. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
okés eddig én is eljutottam :D de mi legyen a téma.. xD
2011. márc. 7. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha másoktól kell megkérdezned, hogy miről beszéljetek, vagyis igazából nincs miről beszélnetek, akkor miért akarsz vele beszélni? Az ilyen erőltetett, "szia mizu semmi veled semmi" beszélgetéseknél nincs is rosszabb...


Amúgy meg, beszélgess vele arról, hogy milyen szar, hogy a tinik a facebookon élik az életüket. Tuti téma.

2011. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem, én nem egy ilyen lány vagyok aki neten ismerkedik, csak megláttam a képét és nagyon szimpatikusnak tartom.. ezért gondoltam hogy írnák neki hogy megismerjem, mert nem akarok 114 km -ert utazni, a semmiért.. csak nem tudom mivel kezdjem hogy ne tartson hülyének..
2011. márc. 7. 18:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán lehetne valami dologgal amit ő is kedvel meg te is ha van olyan.:)
2011. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!