Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért indít be ennyire a brit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért indít be ennyire a brit akcentus?

Figyelt kérdés

18 vagyok, 14 éve tanulok angolt, és megőrülök mindenért, ami brit. :) Imádom az akcentusukat, és mivel elég korán kezdtem, ezért maguk az angolok sem néznek ki, vagy képesek megmondani, hogy nem ott születtem.


Ellenben ha egy brit nőt meghallok beszélni, mindegy milyen témában, egyszerűen beindít a hangja. Illetve, az akcentusa és az "affektálása" (mert úgy vettem észre a színes(ebb) gesztikulációt és nem monoton nyelvhasználatot itthon így nevezik :) ).


Tudom, hogy rengeteg embernek tetszenek ezek az akcentusok, de mennyire normális, hogy valakit szexuálisan is izgasson? :)


Ilyesmire gondolok: https://www.youtube.com/watch?v=mIIP8lMw4hI&index=1&list=UUO..



2014. szept. 4. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:

azért az, hogy szexuális izgalmat okoz, szerintem elég furcsa. de ha már így van, élvezd ki

:-))

2014. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a fétise.

Neked a brit akcentus ^-^

2014. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

most elképzeltelek, amint éjszaka a britt barátnődnek azt liheged:

Mondd be a közlekedési híreket!!! Mondd be a közlekedési híreket!!! igenigenigen, még monddddd!!!

2014. szept. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!