Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ő rázott le legutóbb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ő rázott le legutóbb, akkor van éerelme próbâlkozni még? Lent.

Figyelt kérdés

18 ,lány vagyok. A srac,akirol szo lesz,17.


Eleg bonyolult 'kapcsolatunk volt' , en magamnak is nehezen ismertem be,hogy szeretem , nemhogy neki....

Aztan egyszer csak , fel ev utan,ugy alakult ,hogy o megelegelte ,hogy en nem mutatom jelet ,hogy szeretem,es ugy tett,mintha lemondott volna rolam.... Az egyik baratjanak igy adta elo, en ezt visszahallottam ,es az egesz vege az lett,hogy en szakitani akartam , o nem. Aztsn teltek a napok es irta,hogy nelkulem nem tud elni es hasonlok.... En akkor nem fogtam fel,hogy mennyit jelent nekem :(.... Visszautasitottam . Majd napokra ra dobbentem ra,hogy igenis szeretem ,de o elutasitott engem . Sajnos nem szemelyesen 'valtunk szet' .. de akkor mar hiaba irtam,hogy sokat jelent nekem, illedelmesen szepeket kivant a jovore es elkoszont.

Mindezek utan ,ahogy teltek a hetek, egy kozos ismeros altal lattam ,hogy facebookon szerelmes kephez irt , sminek lenyege az,hogy nagyon hianyzik neku valaki..... Az is tudomasomra jutott,h egy kozos ismerosnel rolam erdeklodott ,es mondta ,hogy nem tud elfelejteni ,de ez a kozos ismeros azt mondra neki,hogy ne jelentkezzen nalam......

Gobdolom,csak mert jot akart,mert nagyon kivoltam,amikor kulonvaltunk......

En Szeretem ot , es tudom,hogy nagyot hibaztam,mert soha nem tudattam vele, mikor talalkoztunk is,nem voltam egyertelmu..igy visszagondolva .

Megjegyzem,hogy ez a fel ev alatt mi nem jartunk vegig,mert az elso 4 honap csak ismerkedes volt ,mint baratok talalkoztunk csak.....


Most nem tudom ,mit tehetnek,elvegre ezt lezartnak kellene tekintenem,hiszen ,amit velem beszelt ,egy lezaras volt ..... Ez,hogy erdeklodott rolam,es a szerelemrol irkalt nem tudom,hogy mennyire kapcsolodik hozzam ....es lehet,mar regen tul van rajtam .

Egy honap telt el ez az erdeklodes ita ,es ugy hiszem,hogy azota jelentkezett volna mar,ha tenyleg szeret meg ....

Mit tehetnek mindezek utan ? Lehet meg remeny vagy vegleg hagynom kellene ?.......


2014. szept. 5. 01:47
 1/6 A kérdező kommentje:
*értelme
2014. szept. 5. 01:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen hülye gyerekeket inkább hagyd a fenébe... Pláne, hogy még azt sem tudja eldönteni, hogy mit akar. Akkor mégis mit vársz tőle egy kapcsolat terén? Összejöttök, aztán meggondolja magát és 3x félrekefél hetente?! Kell neked ilyen bizonytalan ember, aki még magán sem tud eligazodni? :D
2014. szept. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mutass neki egy kis példát azzal, hogy őszintén írsz neki valamit az érzéseidről. Hátha viszonozza. Ha nem, hagyd a francba. Bár elég szárazon küldött el téged, amiből leszűrhető, hogy gőgös, túlzásokba menően büszke, hiú, gyeres és ripacs. Mindenesetre ha lenne valaki, akivel kommunikációs bakik miatt nem tudtunk előrébb jutni érzemi szinten, de én még mindig vágynék rá, írnék neki valami olyasmit, hogy ,,Van kedved beszélgetni?" Nem kell egyből szerelmet vallani a másiknak. Annak magától kell jönnie. Legalább a reakciójából látni fogod, hogy akar-e tőled bármit is. Ha hidegnek érzed, nyugodtan legyél te az okosabb, és írd meg neki, hogy ,,rideg vagy, ez így nagyon erőltetett. ha nincs kedved beszélgetni, inkább hagyjuk."
2014. szept. 5. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ha ő rázott le legutóbb, akkor van éerelme próbâlkozni még?"


Csaj ként? Szerinted? De most őszintén, ha már írni nem tudsz, akkor egyből tapadni kell?

2014. szept. 5. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most miért kell le oltani? Miért ne mehetne ő a pasi után ha szereti? Egy próbát mindenképp meg érne mielőtt tovább lépsz ha tényleg akarod! Írd meg neki hogy mit érzel és hogy el rontottad azt hogy nem nyíltál meg neki! Ha nem érdeklődik irántad akkor lépj tovább! De azért a magyart át nézhetnéd mert tényleg siralmas az írásod ;-)
2014. szept. 5. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na, eloszor is ,koszonom a valaszokat!


A helytelen irast meg kikerem magamnak ... Telefonrol irtam , ekezetek nelkul . Attol,hogy nincs ekezet,meg helyes. A kerdesben meg siman elgepeltem az ertelme szot.

Nem vartam itt megoldast,csak tanacsot ,velemenyt , de szokas szerint az belekottok az emberbe ,meg akkor is ,ha nincs mire.

Na ennyi.

2014. szept. 5. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!