Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon félek, mert a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek, mert a barátommal megszakításos módszerrel szoktunk együtt lenni, és legutóbb ráélvezett a seggemre. Nem volt eddig gond, de pár napja nem jól érzem magam. Akkor most lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hgy terhes lehetek, amit nem szeretnék. Terhességi tesztet nem vettem, mert még nem telt el annyi idő, hogy kimuathatná. A barátom nyugtat, hogy nem lehetek az, mert vigyáz, meg stb, de akkorsem vagyok nyugodt.az, mert vigyáz, meg stb, de akkorsem vagyok nyugodt.

2013. jún. 24. 09:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amíg nem kimutatható, rosszullétet sem okozhat. De minden nap 500x le van itt írva, h pin@ba kell élvezni a teherbe eséshez
2013. jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Te leszel az első, aki megtermékenyül a seggéről.


Legközelebb használjatok gumit.

2013. jún. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
jó,persze megértem,de tanácstalan vagyok,mivel senkivel nem tudom mebeszélni.Azt hittem,hogy itt esetleg valaki meghalgat és segít.
2013. jún. 24. 09:51
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert milyen segítségre vársz? Ez nem jósda. A megszakításos "védekezés" kockázattal jár, bár nagyon kicsivel. A seggedről nem leszel terhes, de az előváladéknál mégis meg van az a minimális esély.
2013. jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szinte kizárt dolognak tartom, hogy előváladék ne legyen a kedves barátodnak, amikor még benned van, ami pedig tartalmazhat spermát bármikor, szóval ha jókor, jó időben vagytok együtt, akkor teljesen esélyes a teherbeesés.

Úgyhogy vagy használjatok gumit vagy szedj gyógyszert, vagy kezdjetek el gyűjtögetni babakelengyére!

És attól, hogy a seggedre élvezett, attól nem leszel terhes.

De amíg nem védekeztek normálisan, addig bármikor terhes lehetsz. Felelőtlenek vagytok, de nagyon!

2013. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Értem,tehet akkor nagy esély van rá,hogy nem vagyok terhes?máskoris voltunk már igy együtt,de nemvolt baj belőle.szerencsére
2013. jún. 24. 10:00
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt nagy esélyed van rá, hogy nem vagy terhes.

másrészt nagy esélyed van rá, hogy terhes vagy.

2013. jún. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nagy esélyed van rá, hogy elkaptad az influenzát, vagy pedig egy nyári vírust. De ami még gyanúsabb, hogy simán csak aggódsz és ezért érzed rosszul magad
2013. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem lesz baj.

Amúgy meg mit vársz ezektől a válaszolóktól? 5-ből 4-en csak észt osztani járnak ide, közben pedig nem is szexeltek még...

2013. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm.Nem tudom,mivel nem ismerem őket.de az ,hogy mégjobban megijjesztenek nem pont a legjobb
2013. jún. 24. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!