Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szerettek színházba járni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerettek színházba járni? Mikor voltatok utoljára?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretek, jobban, mint mozizni. Minőségibb időtöltésnek tartom, a szímháznak van egy bizonyos hangulata. Egyetlen hátulütője, hogy nagyon drága. :( Én sajnos már nagyon rég voltam színházban, általában az osztályommal mentem, családdal nemigen, de szeretnék a jövőben önállóan is megnézni pár darabot. :)

18/L


2014. szept. 5. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, bár leginkább musical-ra. Utoljára két hete.
2014. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kurtz Bickle ***** válasza:
Nagyon szeretem Shakespeare-t. Ha adnák valahol a környéken a Caesart vagy R&J-t, biztos megnézném.
2014. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én viszont gyűlölöm a színházat és a mozit is 23L
2014. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen szeretek, nagyon rég tudtam elmenni. Mikor Bp.-en éltem, akkor mentünk néha, egyszer Egerben is voltam színházban az akkori barátommal, a keresztanyukája ott dolgozott, így másnap körbevezetett, a színfalak mögött is jártunk, nagyon tetszett, csodálkozott is, aki ott van napi szinten, neki megszokott volt. Moziba viszont pár éve voltam. Színháznak jobban meg van a hangulata.

N

2014. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én rengetegszer járok. Ebben a közegben szeretnék elhelyezkedni, így szakmai szempontból fontos, hogy minél több előadást lássak.

Kőszínházi előadást legutoljára júliusban láttam, Szentendrén, de azóta voltam 2-3x befogadószínházakban (Jurányiban, MU Színházban). :)

2014. szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Más hangulata van, az biztos. Magam részéről mégis a mozit preferálom, a régebbi nagy filmszínházakat. :)

Színházban viszont nagyon szeretem a komolyzenei koncerteket és az ráadásul olcsóbb is! :D

2014. szept. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Imádom!! Folyton ott lennék, ha tehetném. :) Középiskolás koromban heti 2-3 alkalommal is mentünk, mindig lépcsőn ültünk, vagy pótszéken... sokszor ingyen, vagy nagyon olcsón. Tök jó volt. :)

Most is megyek, amikor csak tudok. Nemrég voltam a Centrálban, előtte pár nappal az Operettben... nemsokára megyek megint több helyre is.

Budapest mellett (ott lakom, szóval az "adott") járok vidékre is: Zalaegerszeg, Győr, Szolnok, Szeged, Kecskemét... Sőt, ha külföldön vagyok, ott is el szoktam menni (New York, London, Madrid...)

2014. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szeretek, de attól függ, mit játszanak. Nálunk elég gyenge a színház,mind színdarabok, mind színészek terén, ezért inkább évente egyszer felutazom Pestre megnézi egy jó darabot, minthogy végigüljek valami rosszat.
2016. ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!