Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 17-20 éves fiúk? Van itt...

17-20 éves fiúk? Van itt olyan aki helyes, aranyos, inteligens, van jövőképe és szeretne tovább tanulni, nem cigizik, szeret színházba járni és esetleg még 170 centi fölött is van? :D

Figyelt kérdés

2014. febr. 21. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És te mit tudnál felmutatni, mert helyesen írni nem tudsz, még így virtuálisan sem, ahol még hibajavító is van és ez lássuk be nem egy előnyös tulajdonság.
2014. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pénz is jöhet?
2014. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő kritikát :)
2014. febr. 21. 20:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Helyes az relatív, aranyosnak talán elmegyek. InteLLigens vagyok, tovább szeretnék tanulni, tudom is, hogy hol és mit. A cigizést még kipróbálni sem szeretném. Színházba járok néha, főleg sulival és 187 cm magas vagyok. 17/F
2014. febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Rám illik a leírás.


De kedvest nem írtál, és ez nem társkereső, úgyhogy húzzál :D

2014. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21 vagyok, szóval sajnálhatod h csak 20-ig írtad :P :D
2014. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem valamennyire rám illenek ezek a dolgok. :)

19/F

2014. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szóval a melósok kiestek...Pff...

Burokban élsz...

2014. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jövőképem az nincs:D És nem is biztos, hogy az egyetemet folytatni fogom (halasztok perpill). De a többi igaz rám, színházat meg nagyon szeretem bár rég voltam (egyedül nem megyek:D). Drámákat nagyon szeretem. Cigizni meg csak vizipipa néha.
2014. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok


Helyes: ez alatt nem tudom pontosan mit értesz. A szemem állítólag szép (kékeszöld), magas vagyok, stb. A saját testemmel-többé kevésbé ki vagyok békülve. Van akinek más a véleménye, de most mit csináljak. Nem nekik kell az én testemben élni. :) De ez gondolom szubjektív dolog.


Aranyos: ez alatt megint sok mindent lehet érteni. Ha azt érted alatta, hogy ha kell egyszerű, gyermeki eszközökkel is ki tudom fejezni magam, akkor jellemző rám. (pl, cuppanós puszi az arcra, stb.)


Intelligensnek mondanak, bár nem mindig dicséretképp.

Jövőképem abszolút van, bár attól függ, mit értesz ez alatt. A gyerekeim nevét még pl. nem terveztem el, és munkahelyet is tervezek időnként váltani.


Jelenleg tanulok is egyetemen, mellette dolgozom és amikor nagy ritkán marad még időm, akkor sportolok, olvasok, nagy ritkán moziba járok.


Színházba nem nagyon jártam eddig, ilyen tekintetben még alaposan csiszolásra szorulok. De ha kellően kipihent vagyok (értsd: nem túlóráztam, nincs vizsga vagy zh időszak és ilyesmi), akkor szívesen kipróbálok ilyesmit.


Nem cigizek, inni is ritkán iszom.


170 centi fölött vagyok (bőven).


De ennyiből nem hiszem, hogy megismersz... Rengeteg más tulajdonságom is van. Lehet, hogy ezek többé-kevésbé pozitívak, de nem mindenkinek könnyű velem.

2014. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!