Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy egy 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy egy 26 éves jóképű, teletetovált srác képtelen találni maga mellé egy normális, nem hipszer lányt, akivel eltölthetné az idejét?

Figyelt kérdés

Amíg a rengeteg átlagjani a legjobb lányokkal lógnak. Pedig pesti vagyok, nem vidéken élek, és csak egy normális nőre vágyom, akit magam mellett tudhatok.


Hülye kérdés, de elképesztő a sok jellegtelen pasi, a mellettük tipegő nőkkel. Ki érti ezt?


2014. szept. 5. 15:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert ilyen a gondolkodásod "átlagjani a legjobb lányokkal lógnak"....gondolom akkor milyen lehet a személyiséged is...


N24

2014. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, a hozzád hasonló "jóképű" egyedek a r-ibancokra hajtanak. Ha tényleg egy normális nőt akarsz, akkor ne nézz át rajtuk, csak mert nincs duplaD-s mellük és p-icsa szoknyájuk.
2014. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Na milyen. Fejts meg egy kiragadott félmondatból.
2014. szept. 5. 15:29
 4/22 A kérdező kommentje:
Ez így nem igaz. A normális nők erőszakolnak bele a rosszfiú keretbe, tekintve, hogy még a nyakamon is tetoválás van, és szeretek ez mellé elegánsan öltözködni. Én nem tehetek arról, hogy utána még ők vannak felháborodva, mert nem vagyok teljes egészében olyan, mint amilyen képet ők felépítettek magukban.
2014. szept. 5. 15:31
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

"Na milyen. Fejts meg egy kiragadott félmondatból."


Erről beszélek :D Lenéző már az is ahogy itt irkálsz. Én szerintem (és jöhetnek a lepontozóhuszárok) te egy TIPIKUS tetovált, kigyúrt srác lehetsz, aki a mindennapjait a kondiban tölti s mindemellett nem csak az izmait de az egóját is gyúrja s ezáltal lenézed az "átlagjanikat", akik normálisak s így normális csajokkal vannak. És a "magas" egód miatt nem kellhetsz senkinek sem. Legalábbis nekem tuti nem kellenél.

Vagy te azért vagy "átlagfefetti" mert tetkós és "jóképű" vagy?! Istenem...

2014. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Na utolsó, tényleg nem értem ezt a támadást. Egy fél mondatból már véleményt alkottál, pedig még nem is láttál. Gratulálok a bizonyítványhoz. Nem fogok szavatkozni, neked pláne. Nem gyúrok és nem vagyok a tetoválásaim miatt elszállva magamtól.
2014. szept. 5. 15:35
 7/22 anonim ***** válasza:
Te mondtad h fejtselek meg egy kiragadott félmondatból. megtettem. Mi a felháborodás oka?! ;) Szimplán az egész kérdésedből és az alatta lévő magyarázatból sül a lenézés...
2014. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Most pedig ugorj a kútba.
2014. szept. 5. 15:41
 9/22 anonim ***** válasza:

e hogy betámadták :) a legtöbb kondis,gyúrós,tetkós srác érzékeny lelkű egyén.


ez a tag is olyan lehet.

2014. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"Most pedig ugorj a kútba."


Akkor ezekszerint betaláltam ;)

Köszönöm jókívánságod, de most kihagynám ;) Esetleg ezt én tudnám neked havasolni :)



"legtöbb kondis,gyúrós,tetkós srác érzékeny lelkű egyén."


Én még ilyenről nem hallottam :O :)

2014. szept. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!