Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy 19 éves lány akibe...

Van egy 19 éves lány akibe nagyon szerelmes vagyok. Sajnos foglalt, van pasija, és a lány idősebb is nálam kb.2 évvel. Mit tegyek? (17f)

Figyelt kérdés
Az a legnagyobb problémám hogy nem merek neki szólni, meg hogy nem tudom hogyan kezdjem. Először csak barátkozzak vele, ismerjem meg? Vagy ez hülyeség és térjek rá egyből a lényegre hogy szerelmes vagyok belé? Néhányszor már beszéltünk a neten de csak hétköznapi dolgokról. 17 éves fiú vagyok. Régebbről ismertem de csak látásból, nem beszélgettem vele akkor. Utána jó pár évig nem is hallottam róla. 8 évig. Ez nagyon sok, meg sem ismertem mikor először megláttam a gimiben, csak néztem, mondom ki ez a jó csaj, de aztán később név alapján felismertem. Van valami esélyem szerintetek? Mint említettem van barátja, aki 22 év körüli.

2014. jan. 5. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát... szerintem felejtsd el. Főleg hogy pasija van. én 20 évesen kezdtem úgy érezni, hogy a nálam idősebb csajok is komolyan érdeklődnek irántam :D 16 éves koromba is kavartam két 19 éves csajjal, de egyik sem gondolta komolyan, csak úgy elvoltunk.

Az ilyen tini csajoknak idősebb pasi kell :)

2014. jan. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos ez a baj. De előítéletekkel vannak egyből a fiatalabbak iránt? Mert ha mondjuk megelőzöm a koromat, és mind mentálisan tudok annyit nyújtani mint az idősebb fiú?
2014. jan. 5. 10:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Pozitív tanácsokat várnék hogy hogyan/mit írjak neki illetve hogyan közöljem vele az érzéseimet. Ilyen hogy felejtsd el úgy sem fog menni és nem is segít. Majd ha végleg visszautasít akkor úgy is elfelejtem.
2014. jan. 5. 10:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Mégis mit tudnál nyújtani neki, ha még szólni sem mersz neki?!
2014. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bármit megadnék neki.
2014. jan. 5. 12:36
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez nem függ össze azzal, hogy nem merek neki szólni. ha már összejönne, akkor vagány lennék.
2014. jan. 5. 13:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább tartsd tiszteletben h van párja, és felejtsd el. Ha mégis bepróbálkozol akkor számíts arra h lekoptat a korod miatt + amiért van barátja, ha nem koptat és netán összejöttök, gondolj már bele abba hogy mi lesz ha veled is ugyanezt fogja tenni?? Jön meg egy csávó aki elcsábítja és ezúttal tőled.
2014. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igazad van erre én is gondoltam, csak a környezetemben haverok, + faterom is biztat és mondogatja hogy mi a francra várok, mondjam már meg neki...
2014. febr. 1. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!