Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi a fenét tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a fenét tegyek?

Figyelt kérdés

Az egész életem egy nagy rakás sz @r... A családom b@ szik mindenre, főleg rám. Szüleim szobájában alszok, mikor lenne üres szoba, de nem törődik senki azzal, hogy nekem kéne tér is. Nincs magánéletem... A házunkba nem merek senkit se hozni, szégyenlem az egész családom... Nem törődik velem senki, pénzt minimálisat kapok (havi 10 000 amiből 4500 elmegy bérletre, és mindig van amire elmegy ésmég szórakozni se megyek) egyetem mellet dolgozok, hogy enni is tudjak ha megéhezem egyetemen... Most azt gondolnátok, hogy keveset keresnek a szüleim, ami nem így van... Apu 230-260 közt keres, anyu 120-130.

Semmi szabadidőm nincs... Most úgy néz ki akad egy barátnő, eddig nem is barátkoztam lányokkal, mármint így h barátnőnek, mert tudtam, hogy nem fog menni, most mégis szerelmes lettem belé, és hasonló képp érez ő is. De hogy mondjam meg neki, hogy nem fogom hozzánk elhozni? Meg mégis hova hoznám?


2014. szept. 5. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha már dolgozol, akkor fogjatok össze páran és béreljetek ki egy albérletet. Még ott is több levegőhöz jutsz.


Az elég gáz, hogy egyetemista létedre szüleiddel kell aludnod. Őszinte részvétem.

2014. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Szüleim szobájában alszok, mikor lenne üres szoba, de nem törődik senki azzal, hogy nekem kéne tér is."

ne nyafogj hanem gyűjts össze pénzt egy ágyra és költözz át az üres szobába.

mit vársz? hogy megsajnáljunk? miért?

mert szegény elveszett fiú csak 10 ezret kap a semmiért havonta? miközben dolgozol az egyetem mellett

szánalmas

2014. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Annyi pénzem nincs, csak alkalmi munkákat tudok vállalni... Nappalis vagyok így péntek este és egész hétvégén dolgokok. Semmi szabadidőm... És még koleszt se kaptam ebbe a félévben :s sincs szociális pontom így nem kaptam :s 1 ponttal csúsztam le :( pedig akinek járna szociális pont az pont én lennék...


Na látod, ez teszi tropára az életem.

2014. szept. 5. 19:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Jaj, ne nyafogj már ennyit, légy férfi! Én 19 éves korom (érettségi) óta önállóan gondoskodok magamnak mindenről. Én is jártam egyetemre, nappali tagozaton, mégis meg tudtam mindent oldani. 3-4-en összefogtok, 20.000 Ft/kopf az albérlet, azt lazán össze kell tudnod szedni. Persze bulizni nem fogsz tudni eljárni, de azt most sem tudsz.


#1 voltam

2014. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
valahogy még mindig nem tudlak sajnálni
2014. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Gyűjts össze pénzt egy ágyra...

Ha ez ilyen könnyen menne... A szüleim olyanok, hogy nem dobnak ki semmit, mindenre azt mondják, hogy majd jó lesz még valamire... Így ezek a holmik ott vannak... Pl legalább 3 tv (a legöregebb nem is színes tv... Legalább 30 éves lehet az a tv... És persze hogy rossz az összes....) csomó rádió... Minden olyan dolog, amit soha se fognak használni...

2014. szept. 5. 19:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy ezt mondom, de a szüleid nem normálisak.


#1 voltam

2014. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
solnisko:)... Nem vágyok sajnálatra... Azzal nem vagyok előrébb...
2014. szept. 5. 19:54
 9/10 anonim ***** válasza:

nem tudsz meggyőzni. szerintem csak nyafogsz

de ha a barátnőd miatt igzulsz...ha olyan nagy az a szerelem akkor így is szeretni fog. legfeljebb csak nem alszik nálatok

2014. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#1 tudom... Nem véletlenül szégyellem őket...
2014. szept. 5. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!