Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal, lehet belőle szerelem?

Figyelt kérdés
Én többet érzek íránta, ezt persze ő nemtudja. Reménykedjek hogy talán egyszer majd ő is megszeret vagy inkább fejezzem be vele ezt az egészet és probáljam meg elfelejteni szerintetek?
2014. szept. 5. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Láttad már a filmet? mi lett a vége?
2014. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze ha sokat dug akkor megszeret..
2014. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen láttam :)

bárcsak ennek is az lenne a vége

2014. szept. 5. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok most,de tudom hogy ebből sosem lesz kapcsolat:( . Nem tudom milyen formácio a tietek. Mmint a pasinak vannak más hasonló barátai is? Mert akkor csak egy vagy a sok közül,abból meg nem lesz szerelem. Én nem koptatom le a srácot,néha azért jó hozzábújni,és olyankor csak az enyém. Veszett fejsze az egész, de ragaszkodom hozzá. Szerintem keress gyorsan valaki mást,addig úgyis maradhattok barátok amíg meg nem találod az "igazit";))
2014. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hmm értem..

elvileg csak én vagyok ilyen neki:) csak engem egyre jobban zavar ha már ismerkedik egy lánnyal az is..

2014. szept. 7. 21:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ismerkedj fiúkkal,ha zavarja az jó jel lehet. Ha nem akkor komolyan gondolta hogy csak barátok vagytok,és nem york egymáshoz kotve semennyire. Azért sok sikert:))
2014. szept. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!