Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ebben a helyzetben,...

Mit tegyek ebben a helyzetben, hódítsam meg vagy csak legyen barátság extrákkal?

Figyelt kérdés
van egy csaj akivel megismerkedtem és nagyon bejön ezt persze ő is tudja nagyon jól megvagyok vele napi szinten találkozunk stb, egyszóval minden klappol vele a csattanó az egészben hogy nemrég volt egy pillanat amikor lesmároltam és ő ezt viszonozta csak hát kb. 2 héttel később megkérdeztem tőle hogy mi a helyzet és ő azt mondta csak barátként tekint rám de most nem tudom mi van ez nekem egy több mint barátság kevesebb mint szerelem szitunak néz ki de nem tudom mit tegyek

2014. júl. 21. 10:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Addig haladj előre, ameddig lehet. Ha neked megfelel a barátság extrákkal, akkor oké, de ha többet akarsz, amire nem hajlandó, akkor az kicsit rossz lesz, de mindenképp érdemes megpróbálni.
2014. júl. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!