Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Szerintetek ez a karkötő egy lányos egyedi, aranyos vagy gyerekes? KÉP

Figyelt kérdés

[link]


tudom, komolytalan a kérdés, de ezt a karkötőt úgy szeretem, anyukám fűzte.. de ma beszólt egy barátnőm, mikor megkérdeztem h illik-e a ruhámhoz, hogy szerinte gyerekes a karkötőm. szerintetek??


szerintem aranyos, attól függetlenül h hangulatjelek vannak rajta, tök egyedi és különleges. de most kicsit bizonytalan lettem. szerintetek gáz és visszataszító? :D


2014. szept. 5. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kor?
2014. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

16 :D


tudooom, ez már abszolút részletkérdés, de a sok idióta gyikes kérdés mellett ez elfér. meg engem tényleg érdekel :)

2014. szept. 5. 22:21
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én a helyedben lesz@rnám, mit mondott a "barátnőd". Szerintem aranyos, és egyébként is, az anyukád csinálta, tehát érzelmileg kötődsz hozzá, és miért vennéd le azért, amiért ő azt mondta neked amit mondott? ;)


Szerintem nem gáz..

2014. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon aranyos, hogy anyukád csinált neked karkötőt és te büszkén hordtad. A barátnőd biztosan a barátnőd?

Egyedinek biztosan egyedi, de egyáltalán nem gáz és nem visszataszító. Nem kellene foglalkoznod mások véleményével, ha neked jelent valamit a karkötő. Én fiú létemre nagyon tudok ragaszkodni az ilyen kézzel készült dolgokhoz, és rohadjon meg aki megszól érte.

2014. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
még kb 12 éves koromban csinálta anyukám, és évekig nem hordtam. most akadt a kezem ügyébe és fel akartam venni...
2014. szept. 5. 22:23
 6/16 anonim ***** válasza:
Egy kicsit talán tényleg gyerekes, de egyébként jópofa, és való igaz, hogy nem nagyon láttam még ilyesmit senkin. Ha neked tetszik akkor hordd nyugodtan, nem hiszem, hogy ez bárkinek is olyan hű de nagy gondot jelentene.
2014. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
"Anyukám fűzte" Ez ha gyerekes ha nem feltudja fogni a súlyát aki értelmes és megkérdőjelezi. Büszkén hord inkább tovább. Ne hallgass másra ha tetszik.
2014. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

igen, szerintem is ötletes.. egyébként 2 hangulatjel van rajta: ez a szíves, egy ördögös meg egy álmos fej :D


igazából ez a barátnőm nem úgy rendes barátnőm. ált.suliba jártunk együtt, és nagyon ritkán találkozunk. de nyilván egy igazi bnő nem mondott volna ilyet. de legalább ez a lány őszinte volt :D mondjuk nem tudta h anya csinálta

2014. szept. 5. 22:27
 9/16 A kérdező kommentje:
*3
2014. szept. 5. 22:27
 10/16 anonim ***** válasza:
Én hordanám büszkén. Így is, hogy 25 éves vagyok. Szerintem aranyos és kedves. Nem gyerekes.
2014. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!