Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk is szoktak olvasgatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk is szoktak olvasgatni csöpögős idézeteket, ha szerelmesek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
14 éves koromban volt ilyen. A férfiak viszont nem olvasnak ilyeneket!
2014. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát, nekem más a filozófiám :) Inkább leírom a gondolataim, érzéseim, ha vannak, de - bár bizonyos értelemben romantikus vagyok, szerintem a szerelem nagyon erősen túlértékelt. Nem szabad neki nagy jelentőséget tulajdonítani, mert az csak rontja az emberi kapcsolatokat.


21/F

2014. szept. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én lány vagyok de még én se szoktam ilyeneket olvasni:D
2014. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nem. aki igen az b*zi
2014. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem. Ha szerelmes vagyok, és olvashatnékom van, akkor Ady Endrét, József Attilát, és hasonlókat olvasok, és ezt bátran merem ajánlani másoknak is :)
2014. szept. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 G' válasza:

én szeretem a barátnőm,

az idézeteket viszont kimondottan utálom.

2014. szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha a fiú egy másik fiúba szerelmes akkor igen.
2014. szept. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 4 és 7-es válaszadók hozzáállási miatt, ha így is tesznek, akkor se mondják....evolúciós nyomás, hogy a férfi legyen erõs és gyengéd érzelmeket ne mutassons különben gyenge és támadható....ettõl függetlenül NEM, a fejem így is tele van hülyébbnél hülyébb gondolatokkal, nincs rá szükségem, hogy még valami külsõs baromságot is közé vegyek.....Amúgy biztos vannak ikyem romantikusabb alkatok csak pont a fent kifejtett véleményem szerint nincsenek elterjedve annyira
2014. szept. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xp ali ***** válasza:
Sztem az átlagos fiúk nem szoktak (18 felett). Ez nem jelenti azt, h egyik sem. Mint ahogy a lányok közül sem mind olvas ilyeneket.
2014. szept. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!