Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a szerelem? Kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szerelem? Kíváncsi lennék hogy ti mikor érzitek hogy szerelmesek vagytok, igazán?

Figyelt kérdés
Lírai kérdés :D Mindenkinél más ez az érzés gonodolom :) én ha meglátom az adott személyt akarva akaratlanul a gyomrom görcsbe rándul :D 19/L

2014. szept. 1. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Leírhatatlan érzés.
2014. szept. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%

Mert olyan csúnya? :D:D:D Vagy mi?


A szerelem egy kulturált megfogalmazása a b aszni akarlak-nak! :D Na jó nem, azért ennél több.

2014. szept. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem az, amikor nem látod a másik hibáit, vagy éppen szépnek látod azokat, amikor nem látsz akadályt, bármit elfogadsz a másikban, semmi sem idegesít benne, minden porcikája tetszik és szereted.
2014. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Amikor a szerelmemmel lehetek, akor a melkasomban egy különös érzés keletkezik amely összehúzza belül az egész testem és az izmaim elgyengülnek, aban a pillanatban arra gondolok h mindent megkaptam és h énvagyok a legboldogabb ember a világon. (és nem a sz3xről beszélek)


16/f

2014. szept. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Idiótán vigyorgok, össze vissza csacsogok, és a gyomrom nekem is görcsöl. Olyan mintha repülnék.
2014. szept. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mikor meglátom, arra gondolok, hogy ő az a személy, akivel eltudom képzelni az életem. Aki mellett a legboldogabb vagyok, aki akkor is mosolyt tud csalni az arcomra, amikor már senki sem képes rá , és úgy érzem már feladom. Ha meglátom, kikapcsol az agyam, összevagyok zavarodva, minden megszűnik körülöttem, és csak MI vagyunk. Ha rám néz, úgy érzem a világ legnagyobb ajándéka az enyém. Szinte mindenről ő jut eszembe, nagyon fáj ha nem boldog. Mikor beszélek vele remeg a testem, pillangók gyűlnek a gyomromba, egyszerre fázok és melegem van. Egész éjjel rá gondolok, nem bírok enni, aludni, tanulni..... szóval semmit. Képes vagyok egész éjjel sírni, mert nem tudja, hogy szeretem, nem találok rajta hibát, mert azt gondolom, hogy nincs, pedig tudom, hogy senki sem tökéletes. Büszke vagy arra, ha megkérdezik: Ő a barátod?....de annál szomorúbb mikor a válaszod: Nem! :( Erről sokat lehetne írni, lehet, hogy nyálásnak tűnik ez így, de ha tudod mi az, hogy szerelem, akkor megérted...... </3
2014. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Velem is az van hogy zagyválok neki mindent össze-vissza, és aztán éjjel azért nem bírok elaludni mert azon gondolkodom hogy mondhattam volna valami frappánsabbat/szexibbet/viccesebbet/okosabbat! :D
2014. szept. 2. 18:49
 8/10 anonim ***** válasza:
belém ilyenkor mintha egy villám csapna és amikor az illető a közelemben van és izgulok h mi fog történni és szóhoz se jutok
2014. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint az jelenti h ha a közelébe vágyik vagy ha bárhol elő kerül a neve milliónyi pillangó repked a hasam és annyira szeretném minden gyes pillanatban magam mellet tudni. Szeretem minden hibáját sőt nem is tartom őket hibának hisz ő tökéletes neki egyszerűen az én szemembe nincs hibája mindent rajongás imádok benne ....
2014. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Bar nem mostani volt a kerdes en megis valaszolok ra.

Szamomra olyan a szerelem amikor egy szemely ugy el tud varazsolni mint semmi es senki mas. Minden pillanatban ott lennek vele es minden erommel azon lennek, hogy őt boldogga tegyem. Barmit teszek az jut eszembe, hogy o mit csinalhat epp.


(Az elozohoz aki a szexet emlitette reszben egyet ertek vele. Anyit tennek hozza hogy mig a szex az fajfenttartas az az osi oszton mert legjobb tulajdonsagokkal levo embertok szeretnenk utodot addig a szerelem nem csak egy utodnemzeshez kello szemely hanem egyben a legjobb baratod is akinek mindent elmondasz es sziesen toltesz vele idot. A szex egy oszton erzelem nelkul a szerelmesek "szerelmeskedni" szoktak. Legalabbis sokan igy hivjak.)

21/F

2017. okt. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!