Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ferfiak! Ti mit gondolto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ferfiak! Ti mit gondoltok az olyan csajokrol, akik olvasni nem szeretnek, viszont csak azzal vannak elfoglalva, hogy mindig ki legyenek sminkelve stb?

Figyelt kérdés
Van a szobajaban egy ilyen sminkasztal, es ideje nagy reszet azelott tolti. Kepes a hajaval, sminkjevel rengeteg idot tolteni, viszont olvasni abszolut nem olvas.
2014. szept. 6. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem aztán csinálja, ha Őt ez teszi boldoggá. Ha mellette egy normális, okos, szerethető lány, akkor nem különösebben zavarna.
2014. szept. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy olvasott lánnyal sokkal többet tudunk beszélgetni valószínüleg, és mivel az olvasás a gondolkodást is elősegíti, erős a tippem, hogy nem nagyon fogunk szót érteni.

persze szívesen beszélgetnék vele, ezzel semmi gond nincsen, csak a tapasztalatom az, hogy a könyvek hiánya meg fog mutatkozni elég hamar.


Én amondó vagyok, hogy ha remek személyiség nagyon fogom kedvelni, mi több igen jó barátok lehetünk. (vagy ilyen hölgy ismerősöm)

Viszont nem valószínű, hogy párként összeillenénk.

2014. szept. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért bálványozzák úgy az olvasást. Tipikusan akik odáig vannak, hogy őőők milyen olvasottak, napi szinten falják a "metrós" könyveket, amiben kb. annyi kultúra nincs, mint egy közepes akciófilmben. De a mellüket lehet döngetni, hogy ők milyen olvasottak.

Egyébként túl kevés és irányított az infó a lányról, hogy ez alapján véleményt lehessen alkotni.

2014. szept. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miket vonok le a kérdésből: bizonyára nem te vagy ez az illető, hanem másról van szó. Ha mégis te vagy azt gondolom, hogy van önkritikád, sőt tovább megyek értelmes személy is vagy, hogy egyáltalán ez a kérdés felvetődik benned, hogy művelődni kellene. Amit a 3-as írt az valamennyire igaz, mert mondjuk én többre becsülök egy lányt, aki megnéz mondjuk egy klasszikus filmet, minthogy elolvas egy tinipic.ás szennyregényt. A műveltség mindenképpen erény, és az értelmesebb férfiaknak imponáló, ha látszik, hogy képben vagy a világban zajló eseményekkel.
2014. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!