Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Figyelem, spekuláció! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelem, spekuláció! Milyen mellékhatásokkal jár, ha szex előtt tömegnövelőt (fehérjeport) fogyasztok?

Figyelt kérdés

2014. szept. 6. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen mellékhatással járna? A protein színtiszta fehérje, gazdaságosabb kiszerelésben...
2014. szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fehérjepor nem tömegnövelő és semmilyen mellékhatással nem jár.
2014. szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne egyel tomegnoveloport szex elott, mert lehetnek mell-ék hatasai
2014. szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az jó, úgyis nagyobb csöcsöket akarok :D amúgy fiú vagyok
2014. szept. 6. 13:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Én szteroidot is szedtem de semmi mellékhatása nem volt max az hogy szinte éjjel nappal állt a fallosz (ami nem hátrányos :D)


De amiket leitál azoknak semmilyen nincs

2014. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de ugye a fehérje azt az izmot erősíti, ami használva van, nem?
2014. szept. 6. 13:16
 7/9 anonim ***** válasza:

A fehérjék tulajdonképpen végtelenül változatos és sokrétűen felépülő óriásmolekulák, melyek aminosavakból épülnek fel. Fehérjék gondoskodnak szervezeted tápanyag-ellátásáról, és izmaid is jórészben fehérjékből épülnek fel. Amúgy fehérjéket (tejsavó vagy szója, de ha ffi vagy inkább tejsavó) csak akkor kell pluszba szedned (por vagy kapszula formájában) ha nem elégséges a napi fehérjebevitel mennyisége vagy minősége (pl.: húsok, tejtermékek...stb.)


#5 ös voltam

2014. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A fehérjepor és a tömegnövelő két külön dolog. A tömegnövelőben van sok szénhidrát is a fehérje mellett.


Semmiféle mellékhatásuk nincsen, élelmiszerek.


Ha edzel egy izmot, az növekedni fog, ha elég hozzá a tápanyag. Tudsz aránytalanul edzeni, tehát ha egy izomra több figyelmet fordítasz, mint másokra, példa erre azok a hülyék, akik nem edzenek lábra. De a szex nem számít edzésnek.

Ne, ne számold az ismétléseket :D


Kapszulaformában nincs fehérje, azok csak szimpla aminosavak, és nagyon-nagyon-nagyon hátul vannak a prioritási sorban.

2014. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
haveromnak valami por-ja van(legális, ha valaki félreértené) :D
2014. szept. 7. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!