Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy mindenki úgy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy mindenki úgy van vele, hogy ilyen korban nem lehetek szerelmes, de én 98%-ig biztos vagyok benne, hogy az vagyok, Mit tegyek? 12/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) 12 éves lány vagyok és nagyon tetszik egy fiú. Ha bármilyen lánnyal beszél szétvet az ideg és az irigység. Tud róla, a kapcsolatunk bátyó hugi kapcsolat. De nem tudom mit tegyek, mert nagyon fáj hogyha látom hogy mással még jobb viszonyban van. Mit tegyek? Kérlek segítsetek!

Előre is köszönöm!!



2014. szept. 6. 20:20
 1/8 ElnökÚr ***** válasza:
0%
Ringasd el a macidat elsősorban és lefekvés elött mossál fogat!
2014. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
most mivan? bátyó hugi kapcsolat? inkább írd meg a matekleckét, mert az még biztos nincs kész
2014. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia

Mesélj többet arról hogy mi a helyzet és megpróbálok segíteni. :)

2014. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsilány! Még időben vagy, hogy megtanuld. A szerelmed a társadnak tekintsd, ne a tulajdonodnak!
2014. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

98%?? Miért nem 100%? Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy ezek szerint nem vagy benne teljesen biztos. Én most 22 vagyok, és ha visszagondolok a "kistini" szerelemre, akkor egyértelmű, hogy az még nem volt igazi szerelem, pedig akkor annak éreztem. Ettől persze a tiéd még lehet igazi, de ha csak 98%, akkor nem valószínű.

A baráti kapcsolatok pedig (az én tapasztalatom szerint) fordulhatnak szerelmi kapcsolatba is. (Gondolom bátyó-hugi kapcsolat alatt valami ilyesmit értettél, mert ha tényleg bátyó-hugi, akkor az elég bizar lenne)

2014. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen baráti kapcsolat

1. Minden leckém kész van :D

2. Nem tartom tulajdonomnak csak ha sokkal szebb lánnyal beszél mint én irigykedni kezdek :D

A rosszindulatú kommentekre pedig nem vagyok kíváncsi mert szerintem nektek se esne jól.

Előbb gondoljatok bele nektek milyen érzés lenne ha ezt írnák nektek.

Azért nem 100% mert egy kicsit azon is gondolkodnom kell hogy mégy csak tini vagyok nem lehetek biztos benne.

2014. szept. 6. 21:23
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
A szerelem nem kortól függ, En inkább azt mondanám hogy minnel idősebb leszel annál inkább mas elvárásaid lesznek egy kapcsolatban de ez nem azt jelenti h 12 évesen nem lehettel szerelmes mert nem azt érezted es akartad egy fiutol mint 20 évesen. Ha tényleg tetszik a fiú , Érd el , hogy sokat legyetek kettesben , mennyetek el sportolni, kolara, legyél mindig vidám es ragyogj , hogy felfigyeljen rad. De semmiképpen nem azt tanácsolom, hogy kezd el kihívóan öltözni erős sminket használni azzal csak röhejes leszel nem vonzó . Viselkedj ugy ahogy korodhoz illik es ne féltékenykedj azzal csak el ijeszted
2014. szept. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Őszintén szólva nem vagyok oda a sminkért sem a magamat fotózásért :D :)

2014. szept. 6. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!