Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még nem volt egy kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem volt egy kapcsolatom sem. Miért nem szerelmes senki belém?

Figyelt kérdés

Sajnos nem volt még olyan lány/fiú aki szeretett/szerelmes lett volna belém és ez annyira frusztrál néha:(. Lehet velem van a baj, hogy nagyon nem merek kezdeményezni de még nem volt kapcsolatom. Sokan mondták már nekem, hogy milyen jól nézek ki bár mindig elbizonytalanodok:/.


15f



2014. szept. 6. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiöregedtél, ez az egyetlen oka.
2014. szept. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd idővel lesz.
2014. szept. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
-_-" Pedig van pár értelmes ember az oldalon, OMG hol vagytok??
2014. szept. 6. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez velem is igy van, csak en mar 21 eves vagyok es lany. Nem tudom mi oka lehet, talan szerencse kerdese.
2014. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg 26, és nem szeretett senki. Ez van, sz@r lapot kaptunk az élettől.
2014. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lionkind válasza:

"Miért nem szerelmes senki belém?" - honnan tudod? Lehet van valaki akinek tetszel csak nem mer kezdeményezni. Amúgyis a fiúknak kell kezdeményezni. Mi van azokkal akik neked tetszenek?


Én is így vagyok vele amúgy csak kicsit máshogy. Eddig voltak csajok akikkel jól elvoltunk mint haverok, de nem szerettem beléjük (csak ilyen tetszik nem rossz csaj szinten) sose lett több belőle. Lehet én várok el sokat vagy nem tudom. 21/F

2014. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!