Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! 14 éves 173 centis 53...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! 14 éves 173 centis 53 kg barna hajú zöld szemű lány vagyok. Ti járnátok velem?

Figyelt kérdés
Sokan szépnek tartanak, mindig azt mondják , hogy milyen szép a szemem és hogy olyan vékony vagyok h majd elszakadok:D

2014. szept. 6. 21:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján nehéz megmondani, de ez alapján igen.
2014. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hát ezt így nehéz megítélni :)

Ha van kedved dumálhatunk szívesen megismernélek.. :)

17/F

2014. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 2xSü ***** válasza:
100%
Nem vagyok ugyan 14 éves, de pár gondolat: Pár számadat nem mond sokat, és nem is olyan fontos. Sokkal fontosabbak az arányok. De még ennél is fontosabb, a stílus, a gesztusok. De ez még mindig csak külsőség. Viszont az nem jó jel, ha kizárólag a külsőségek alapján írod le magad. Gondolom nem kirakatbábú vagy, van hobbid, szeretsz, kevésbé szeretsz dolgokat, stb… Ehhez képest a kinézet harmadlagos kérdés.
2014. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Arányos vagyok, kedves és nagyon segítőkész:) imádok rajzolni
2014. szept. 6. 21:25
 5/17 anonim ***** válasza:

Khm...

nem vagy te egy kicsit sedre? Még a kategóriát sem találtad el, ahova a kérdést kéne tenni.

Másrészt a fiúknak kép kell. Ha kép nincs, fiú sincs... max. olyan, akinek minden mindegy.

2014. szept. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Keppel egyszerubb lenne valaszolmi:D
2014. szept. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
4 év múlva igen.
2014. szept. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
én most 15/L vagyok, de eszemben sincs a pasizás. sztem te is várj vele még.
2014. szept. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek^^ :) Bár nem vagyok jóképű. :/ 18/F
2014. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Ne a tulajdonságaid miatt fognak veled járni mert pl zöld a szemed barna a hajad mellette meg nagyon vèkony vagy. Hanem a stìlusodra a kisugárzásra amit közvetítesz mások felé.Mit mutatsz magadbòl mások mit szeretnènek megszerezni belõled. De ez nem 15 èvesen fogod megmutatni ez olyan 3-5 èv mùlva fog jönni amikor már felnőttként látod a világot. 18/f
2014. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!