Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van elegem a 190...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van elegem a 190 centi magas,90 kilós,20 éves, magát rusnyának tituláló gyerekből?

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
valahogy muszáj hírnevet szereznie...
2014. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem,már ku*va unalmas a ratyi vinnyogása,nem is férfi az ilyen kis hugyos.
2014. szept. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mármár vicces.
2014. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es, jót nevettem a hozzászólásodon :D totál egyetértek.
2014. szept. 6. 22:13
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát kb. már én is csak röhögni tudok a szerencsétlenségén..
2014. szept. 6. 22:15
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha tudnád mennyi hasonló sorsú srác van,és tényleg semmibe veszik az embert a nők,akkor talán megértenéd miért csinálja ezt a srác például.Nem véletlenül teszi,hanem a saját és akár mások élete miatt is próbálna megfejtést találni a problémájára.

Csak hát ugye ebben a felszínes f*s világban mindenki csak a külsőségekre hajaz,és ha nem vagy "helyes",akkor már szinte esélyed sincsen a lányoknál/nőknél...Ez a mai nagy büdös helyzet,ezért próbál ő is itt lobbizni.

2014. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 ezért kell nihilistának lenni :) én már nagymester vagyok :)
2014. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Örülök kérdező,hogy megmosolyogtattalak :D

2-es voltam :)

2014. szept. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
6-os, én ezt megértem, de attól, hogy itt siránkozik, és 600-szor kiírja a kérdést, szerintem semmivel nem lesz előbbre. Én sem vagyok egy tökéletesség, sőt, pár éve én is totál bezárkóztam, nem voltak barátaim, senkim se, soha nem mentem sehova, egy vesztes voltam, de aztán elkezdtem eljárni itthonról, lettek barátaim, és ők rengeteg önbizalmat adtak nekem, azóta sokkal jobb az élet, el tudtam magam úgyahogy fogadni. Nem itt sírtam, hogy mit csináljak. Sokan vannak ezzel így, és nem csak fiúk, hanem lányok is..
2014. szept. 6. 22:30
 10/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Kérdező,ez szép és jó történet,de nem mindenkinek ilyen "egyszerű" ez a dolog,hogy eljár otthonról és akkor már lesz mindene.Én több,mint 8 évig próbáltam barátnőt,barátokat,vagy legalább értelmes haverokat szerezni akikkel el lehet menni ide-oda.El is járkáltam elég sokszor itthonról akkoriban,de ugyanúgy nincsen azóta sem barátnőm,de még csak barátaim sincsenek,mert valami mindig gond.Vagy nem akarnak eljönni velem,vagy én nem akarok velük,mert alkoholisták,és még sorolhatnám az okokat,van millió.A lányokról,nőkről már nem beszélek,mert konkrétan semmibe vesznek,mintha ott sem lennék.

Nagyon sok éven keresztül küzdöttem,hogy ezek valóban legyenek számomra is,és mégsem jött össze,pedig mindent megpróbáltam érte...

Igen attól nem lesz jobb neki,hogy ide kiírja.Azonban a saját lelkét azért időlegesen is,de megnyugtatja,ha kiírja.Ez ilyen átmeneti dolog,és ki tudja magából azt írni,ami legbelül bántja,mert a valóságban valószínűleg vagy nem is meri,vagy nincs is kinek elmondania.

2014. szept. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!