Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekel a magas vékony srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekel a magas vékony srác igaz története? Most bevallok mindent.

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sokan utáltok itt az állandó siránkozásom miatt és elmebetegnek bélyegeztek.

De elmondom most az igaz történetemet.

2 éve depresszióban szenvedek.Ennek oka,hogy szó nélkül elhagyott az egyetlen lány,akit szerettem.

Nagyon nehezen szeretek meg bárkit is,de ő vele kezdettől más volt a helyzet.Ő volt a tökéletes lány számomra minden szempontból,az egyetlen,akit szeretni tudtam.

Nem fog érdekelni soha más lány,mert tudom,hogy ő lett volna nekem az igazi,senki más nem érhet fel hozzá a szememben.Antiszociális és emberkerülő voltam mindig,de őt valahogy imádtam,rajongtam érte.Nem tudok más lányra úgy tekinteni,mint ahogy rá tekintettem.

De egyszer csak szó nélkül eltűnt.Pedig előző nap este semmi nem utalt erre.De mégis ez történt.

Utána hiába kerestem,próbáltam elérni.Először nem gondoltam semmi rosszra,akkoriban én voltam

mindig vidám,ő pedig sokat depressziós.Telefont nem vette fel,az interneten el sem olvasta amit írtam.

Gondoltam várok,biztos csak rossz kedve van.De mikor már 3.napja sem tudtam elérni,elkezdtem gyanakodni,hogy valami nem stimmel.

Most már megkerestem,de óriási sokként ért,hogy elköltöztek.Azóta sem tudtam beszélni vele

egyetlen szót sem,minden elérhetőségét törölte.Semmire nem válaszolt.

Na ezt azóta sem tudtam feldolgozni.Mindig azon jár az eszem,hogy mi lehetett a gond és azóta

utálom magam,hogy biztos rusnya és nyomi vagyok.Sosem tudom majd túltenni magam ezen,választ

a miértekre nem fogok kapni,más lány pedig nem érdekel,nem mintha így lenne bármi esélyem,de

úgysem érzek irántuk semmit.


2014. szept. 4. 11:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem elég, hogy folyton rinyálsz, hogy magas vagy és vékony, még tévesen depressziót is diagnosztizálsz magadon...

Menj el pszichológushoz.

2014. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg sok eszed lehet, ha többéves hisztibe kezdtél ahelyett, hogy a rendőrséghez fordultál volna. Emberek ok nélkül nem tűnnek el nyomtalanul.
2014. szept. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De láttam többször facebook-on,mikor én felléptem,ő lejelentkezett és utána még tett ki magáról képet is...és semmire nem válaszolt amit én írtam neki.
2014. szept. 4. 11:36
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Az első nagy szerelmem 15-17 éves koromban volt. Nem plátói kapcsolat volt. Gyerekek voltunk szinte se szerelem volt. Amikor a lány, aki egy évvel idősebb volt nálam, elment főiskolára én meg folytattam a középiskolások életét, akkor számára ez már szűk mellény volt.


Pontosan ugyan úgy mint te, én is 2 éven át szenvedtem. Pedig szerettem volna kiszeretni belőle de nem ment. Belém vésödött.


Azután valami megváltozott. A környezet is benne volt ebben, mert én is elköltöztem. Egyszer csak azt éreztem egy széken ülve több mint 2 év után, hogy túl vagyok rajta. És elkezdődött az igazi élet rengetek suncival. De nem tudtam többé úgy szeretni mint az elsőt.

2014. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az öltönyös Feri?
2014. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
az én történetem szerintem már olvastad...7 év depressziós szintén lány miatt...nem akartam én se kapcsolatot...szóval tudom milyen érzés, én se tudtam a miértet...egy könyvben találtam meg a választ, hogy mi lehetett...és én nem utállak, nem azért szólok be sokszor...hanem, hogy érd el azt ami szükséges a boldogsághoz...azt, hogy te mond azt, hogy eleged van a magányból és változtatni akarsz...és tenni is fogsz érte...én miután eldöntöttem, hogy teszek érte, 3 hónap alatt sikerült is megtalálnom akit kerestem...te még nem hiszed el, hogy lehetséges...de később miután hiszel benne hidd el sikerülni fog! nem a testalkatoddal van a baj...hanem a hozzáállásoddal!
2014. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Ezzel csak igazoltad, hogy a sokak által megállapított mentális problémák mind igazak rád.

Mindenki átesik csalódásokon az életben. Ez az élet természetes velejárója. Mindenki életében legalább egyszer pofára esik a "tökéletes lánynál".

Csak míg a legtöbb ember pár napi, esetleg pár heti búskomorság meg némi sírás után feláll, és folytatja az életét, idővel új csajokkal ismerkedik meg, újra szerelmes lesz, stb., addig te semmi mást nem csinálsz, mint itt p*csogsz éjjel-nappal.

Csodálkozol, hogy törölte minden elérhetőségét? Egyszerűen csak elege volt az ehhez hasonló elmebeteg zaklatókból.

Ha meg depressziósnak gondolod magad, akkor kezeltesd. Van mit, jópár mentális betegség tünete diagnosztizűlható rajtad.

2014. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Akkor nem ilyen voltam,nem depressziós,elmebeteg,hanem életvidám,nem zaklattam,kedvelt.
2014. szept. 4. 11:51
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha egy csalódás ért, akkor miért azon sírsz állandóan, hogy senkinek nem kellesz? Neked nem az a bajod, hogy senkinek nem kellesz, hanem az, hogy neki nem. Meg amit műveltél, azután már végképp nem fogsz neki kelleni. A nőknek férfi kell, nem egy ilyen hisztizsák.
2014. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Bocs, de a mostani viselkedésedből kiindulva nehezen tudom elképzelni, hogy ne lett volna már akkor valami agylövésed.


Egyébként meg ha kosarat kaptál, akkor mi van? Mindenkivel megesik.

Én is voltam nagyon szerelmes olyan lányba, aki nem viszonozta az érzéseimet. Pedig képzeld el, tök jól megértettük egymást, meg látszatra minden stimmelt. Aztán mégis lelépett. Hónapokra rá tudtam meg, hogy azóta összejött egy balfékkel. Rosszul esett? Kifejezetten. Sz**rul voltam utána? Igen. De van ilyen. Utólag már csak jót nevetek rajta, és tudom, hogy egyáltalán nem ő volt a "tökéletes" lány. Még ha akkor ezt úgy is gondoltam.

Más lány nem érdekel? A szerelmi bánatos időszakban ez természetes. Csak tudod, nem keseregni kell, meg egyfolytában ezen lovagolni, hanem próbálni értelmesen eltölteni az idődet. Tanulás, hobbik, miegymás. Ha egyfolytában csak ezen rágódsz, előbb vagy utóbb tényleg nagyon bekattansz.

2014. szept. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!