Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek egyedül is erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek egyedül is erős és kiegyensúlyozott ismét?

Figyelt kérdés
Eddig szingliként jól elvoltam. Most megtaláltam azt akire vártam régóta. És érzem kezdek függővé válni. Ha találkozunk aznap már nem tudok magammal mit kezdeni, ha elmegy és csak bambulok a fejemből. Régen tudtam mit kell tennem. Most ez nem megy. HIányzik és folyton arra gondolok el ne veszítsem. Nagyon keveset tudunk együtt lenni munka miatt. Heti 1szer találkozunk, sőt az elkövetkezendő hónapokban még kevesebbszer fogjuk látni egymást egy darabig. Ti milyen praktikát alkalmatok, Tudom, hogy a hozzáállás fejben dől el. Akaraterőt honnan vegyek, ha nincs? :) köszi előre is a normális hozzászólásokat, és hogy elolvastátok az irományom.

2014. szept. 7. 00:24
 1/3 A kérdező kommentje:
és tökre gáznak tartom, hogy egyfolytában az e-mailt vagy telefonom lesem, hogy írt-e valamit. Hogyan lehet kikerülni ebből az állapotból? Van életem, vannak saját céljaim és teendőim, de azt hiszem akaratgyenge és lusta is vagyok, hogy tegyek a céljaimért. Mit tanácsoltok? Vágjam magam kupán? :D
2014. szept. 7. 00:26
 2/3 anonim ***** válasza:

ha ilyen szintű a szerelem,akkor az jó te.

ettől ne akarj megszabadulni,hanem alakítsd úgy az életed,hogy több időt tudj vele lenni.

ezért érdemes élni.

hagyd a francba a sok munkát és ütemezd be őt az életedbe.

2014. szept. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólást. a baj az, hogy ő dolgozik hol vidéken, hl külföldön. én várok rá folyamatosan, hogy ő mikor ér rá... csak remélni tudom, hogy ő is ugyanezt érzi.
2014. szept. 7. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!