Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha ezt érzem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ezt érzem egy barátom iránt?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom,de messze lakunk egymástól és nem sokszor találkozunk,csak neten szoktunk beszélni. Egyébként mikor megismertem tetszett,de akkor 11 voltam szóval nem volt komoly. Aztán jobban megismertem és nagyon megszerettem mint barátot. Valószínű evvel ő is így van. Na most az a bökkenő hogy nem is tudom hogy írhatnám le...azt hiszem vonzódok hozzá testileg :D Meg nagyon jól esik mikor hozzám ér,megölel. Ja és tegnap volt a negyedik alkalom hogy vele álmodtam. Minden álmom olyan hogy teljesen hihetetlen,de a kapcsolatunk benne olyan volt mint a valóságban. Gondolom ez nem normális szóval a kérdés tulajdonképpen az lenne hogy mért van ez így?

2014. aug. 31. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez már több mint barátság
2014. aug. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam. Pedig nem akarok tőle semmit ,meg nem is értem hogy mért változott meg minden. Egyébként 16 éves vagyok most.
2014. aug. 31. 23:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a választ te is tudod. Ideje lenne tisztáznotok a dolgot, mielőtt túlságosan bonyolulttá válna.
2014. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha beszélnénk erről akkor annyit érek el vele hogy nem leszünk barátok,mert ha én is tetszenék neki akkor se mernék belemenni távkapcsolatba.
2014. aug. 31. 23:09
 5/7 anonim ***** válasza:
vagy ne csinálj semmit mintha családtag lenne vagy nem tudom,szóval megölel? jólvan ,van ilyen. haverkodj vele.
2014. aug. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szüleid tudják ?
2014. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudják. Nem tartottam fontosnak hogy elmondjam.
2014. szept. 1. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!