Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért beszél valaki erről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél valaki erről, rögtön az első beszélgetésnél már?

Figyelt kérdés

Nem is kérdeztem meg semmi,csak úgy elkezdte mondani,hogy volt egy autó balesete,ahol meghalt a barátnője még évekkel ezelőtt.

Nem baj,hogy elmondja,de ezt rögtön az első beszélgetésnél már? Nem tudom,ha velem történt volna ilyen biztos nem ezzel indítanék,sőt szerintem elég sokára hoznám fel.


2012. okt. 13. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ööö, ismerős a sztori...

azért mert egyáltalán nem dolgozta még fel

2012. okt. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hanariko ***** válasza:
100%
valószíűleg még mindig nem heverte ki a dolgot...
2012. okt. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Talán úgy érezte, hogy egy hullámhosszon vagytok és egyből megszavazta neked a bizalmat. Valószínű, hogy ez egy nagyon mély seb az életében, ez a személyiségét is meghatározhatja, formálhatja, fontosnak tartotta, hogy megossza veled, hogy megértsd őt.

Lehet, hogy előző kapcsolataiban ez problémát okozott, az elején tisztázni akarta, de lehet, hogy nem is volt azóta kapcsolata és nem tudta, hogy kezelje a dolgot.


Sok oka lehet, szerintem tiszteletre méltó a nyíltsága, becsül meg, hogy megosztotta veled és te is légy őszinte.

2012. okt. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. okt. 13. 11:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen barátom. Még szinte alig ismertük egymást, de már elmondta, hogy a barátnője (akkor 2 éve) a karjaiban halt meg, egy autóbaleset következtében.

Ő is úgy gondolta, hogy jobb előre tisztázni az ilyesmit. Leszögezte, hogy ő ezért ismerkedik nehezen, és ezért nem tud nyitni új lányok felé. Ezért tudott engem is CSAK barátként kezelni. Ez már évekkel ezelőtt volt, nem tudom, azóta mi lehet vele, sajnos megszakadt a kapcsolatunk. De azért remélem, hogy azóta talált magának valakit, akit szeretni tud.

Mindenesetre különbözőek vagyunk. Valaki tök nehezen nyílik meg ilyesmiben, más meg azt gondolja, hogy ezt róla mindenkinek joga van tudni, sőt, fontos is hogy tudja, mert ez befolyásolja a személyiségét.

2012. okt. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is:)
2012. okt. 13. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!