Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én miért nem merek odamenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem merek odamenni egy lányhoz sem ismerkedni?

Figyelt kérdés

sajnos ők nem kezdeményeznek nálam semmilyen szinten,így muszáj lenne nekem.de nem tudom rá szánni magam,fogalmam sincs mit mondhatnék na meg olyan kínos oda menni.a legtöbb esetben érzem,hogy úgyis elhajtanának,mert nem vagyok egy adonisz és nincs jó szövegem sem.ráadásul akit kinézek magamnak akárhol,pár perc múlva a barátjával sétál el :S szóval kb.az összes foglalt,aki érdekelne.

amúgy foglalkozok a külsőmmel,szoktam edzeni,kondizni,hajam öltözködésem rendben van,190 magas vagyok 90kg elég vállas,izmosabb,de elég érzékeny vagyok és hallva a mai lányok viselkedését a nem adonisz kinézetű bepróbálkozó fiúkkal kapcsolatban,nem akarok átélni én is ilyen szintű megszégyenítést,mert akkor tuti örökre elszállna a maradék önbizalmam.


2014. szept. 8. 17:04
 1/4 A kérdező kommentje:
ismerőseim közül akinek barátnője van mindenhol a csaj lépett először :S szóval nem tudok olyanról aki teljesen nulláról ment volna oda,legalább egy szemezés vagy mosoly tuti volt,de nálam esélytelen,mert rám sem néznek.
2014. szept. 8. 17:05
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

Mert lúzer vagy, te magad leírtad. Össze kell szedd magad, a lányok nem fognak odamenni hozzád ha látják h papucs vagy, amúgy meg azért mert a barátaidnek csak úgy öszejött, lehet h neked kínlódnod kell egy kicsit.

Szedd össze a szarod és kezdeményezz, nem világvége ha visszautasítanak, előbb utóbb megszokod elején fáj mert előbb érzel valamit XY iránt s csak aztán kezdeményezel, csináld fordítva, kezdeményezz és aztán ha összejön érezz iránta, addig felesleges. Ha nem normális módon utasít vissza az ŐT minősítni nem téged. Veszíteni valód nincs csak ha te saját magad túldramatizálod a dolgokat. Ha befejezed majd a nyálverést lesz barátnőd, onnan fogod tudni h abba hagytad a nyáladban való hisztizést, hogy a nők kezdenek majd érdeklődni irántad. Amíg visszautasítástól féően kezdeményezel addig CSAK visszautasításban lesz részed, ez így működik, úgy fogadnak ahogy elvárod h fogadjanak.

2014. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ember, ha én törpe srácként mertem kezdeményezni, akkor neked benga állatként már kúrnod kéne a csajokat tucat számra :D
2014. szept. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!