Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Láttam a strandon egy olyan...

Láttam a strandon egy olyan gyönyörű lányt, amilyet még kb soha. Hogy lehetne odamenni hozzá ismerkedni, hogy ne reagáljon negatívan?

Figyelt kérdés

Nem szokásom csak külső alapján dönteni, de annyira jól nézett ki, hogy egész nap bánt, hogy nem mentem oda. Akármilyen jó csaj, szerintem esélyem lett volna nála, mert kedvelnek a lányok. Csak ehhez megfelelően kell közeledni, én pedig ebben egyelőre nem vagyok elég jó...

20/F a lány kb 20-22, bárkit megkaphat, és nem tudom szingli-e.

Kérnék tippeket ilyen esetekre.


2013. aug. 27. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, van kedved labdázni? Persze legyen nálad labda. Nálam mindig volt. :)


A nagy dumák helyett, természetes viselkedés normális csajoknál általában nyerőbb.


36F

2013. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én összevesztem egy hasonló szituban egy akkor még idegen nővel. Tetszett a haverjaimnak és mindig odadobták a labdát hozzá, vagy épp őt találták el csak azért, hogy engem szívassanak, mert én álltam közel hozzá és így nekem kellett mindig oda menjek kellemetlenkedni. Aztán úgy az 5. után felháborodott a lányzó és nekem esett, hogy nem tudja, hogy a haverjaim ilyen gyerekesek, hogy így próbálkoznak vagy nekem nincs annyi vér a pucámban, hogy így x.jére is odamegyek hozzá és nem merem megszólítani, ha akarok valamit, stb. Aztán elmagyaráztam neki a dörgést, de úgy frankón, nem mint aki fel akarja épp szedni. És hát vette a lapot és folytattunk egy rövidnek induló, ám annál hosszabb eszmecserét arról, hogy milyen szar csajozós dumák vannak és szegény fiúknak, esetében lányoknak milyen nehéz dolga van olykor.

Akkor bejött. És szerintem máskor is bejönne... Mindenki ember. Mindenkiből ki lehet provokálni a kihaénnem stílust. És ha felpaprikázza magát akkor könnyebb szóval tartani. Ha túlzásokba esik akkor reagáld le, közöld vele, hogy hogy lehet így viselkedni és oszd le. Akkor vagy visszább vesz, vagy még inkább mélyebbre süllyed.

Ez segít a gyors álarc nélküli megismerésben illetve abban, ha nem jön össze semmi, utána már nem is akarod, hogy legyen bármi is, mert a hátad közepére kívánod a bunkó fajtáját.

2013. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is pont ilyen helyzetben vagyok most :S a legszebb lány akit valaha láttam :DD és a helyszín nálam is a strand :D

az egész teste,szeplős, és olyan gyönyörű!! :D


21f, ő meg kb 17L


és nincs ötletem hogyan, de legközelebb mér nem akarom elszalasztani a lehetőséget!! meg az utóbbi 2 napban nem is láttam, csak az előtte 2 napban... még álmodtam is arról, hogy megismerkedem vele :D

2013. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!