Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy jel lenne a padtársamtó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy jel lenne a padtársamtól, hogy bejövök neki? 18F

Figyelt kérdés
Odaültettek az egyik lány osztálytársam mellé, akivel nem is szoktam beszélgetni, csak annyit, hogy most hol lesz óránk, volt-e házi, milyen óra lesz stb. A barátnője 2 paddal hátrébb van, és sokszor fordul oda hozzá, mondani neki valamit, mikor arra fordul, néha-néha rám pillant, és elkezdi tekergetni a haját, közben beszél a barátnőjéhez. Igazából nem szeretnék tőle semmit, még szinte ismerősi viszonyt sem, igaz, szép lány, de a személyisége, és a viselkedése nem fog meg, csak szimplán érdekel ez a dolog, ennyi. Szerintetek?
2014. szept. 8. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Állítólag a hajcsavargatás az egy jel, de ki tudja...
2014. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ez nem jelent sokat.
2014. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hajcsavarás a flörtölés jele.
2014. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is ezért gondoltam. Ez utcán is érvényes amúgy? Ha elmegy mellettem egy lány, és a hajához nyúl(míg mellettem megy el), és még lehet, hogy engem is néz, akkor ez jelzésnek számít?
2014. szept. 8. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!