Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után magyarázza már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után magyarázza már meg nekem egy nő, hogy ebben milyen logikát vél felfedezni!?

Figyelt kérdés

Amikor 5ezer érv szól mellettem,hogy miért engem válasszon,más mellett pedig csak 1,hogy szerelmes! Akkor is őt választja helyettem.


Létezik egyáltalán olyan nő,aki képes racionális döntést hozni ilyen esetben,függetlenül attól hogy mit érez?



2014. júl. 1. 18:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem és racionalitás? Te miről beszélsz? :D
2014. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Létezik. De boldog nem lesz tőle, az biztos.

Tegyük fel, hogy te szerelmes vagy egy nőbe, de van egy másik, aki mellett minden racionális érv szól, sokkal jobban illene hozzád "5ezer" dologban. Akkor te a másodikat választod?

2014. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
nincs benne logika, olvass utána mi a szerelem és rájössz miért a másikat választja
2014. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

Csak az számít mit érzel..

ha nincs meg a kémia akkor veszett ügy...

Én se választanék olyan nőt aki mellett 5000 érv szól,ha nem szeretem..

2014. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
hűazanyja, Te még nem hallottad a hírt?! emberek vagyunk! érzelmileg fejlett lények!
2014. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
érvek... lol
2014. júl. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
sokan nem, én pl tudtam, és nem is bántam meg 6,5 év alatt, de a legtöbb nö nem képes erre és inkább a szivükre hallgatnak. 30/N
2014. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Hosszú távon mindenképpen az okos döntés éri meg,akárhogy nézzük!És valóban nem fogod megbánni.

Ha elmúlik a reménytelen szerelem,mindenki belátja,hogy mekkora időpazarlás volt,rossz kedvvel és szenvedéssel kombinálva.

2014. júl. 1. 18:49
 9/35 anonim ***** válasza:
Na mi az az ötezer érv, mert az nem elhanyagolandó
2014. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

JA, te is úgy választod a lányt, hogy hosszú távon jó befektetés legyen?


Lehet, ezért nem akart veled lenni tán?... :)

2014. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!