Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kik azok a plázacicák? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik azok a plázacicák? A páwák lány megfelelője? Hogyan öltözködnek-viselkednek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

egy 14 éves plázabiccs

2014. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem tök szépek az ilyen lányok..én is lehet hogy az fogok lenni azért kérdem
2014. szept. 9. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:

#1: Neee, ő hogy lenne már 14 éves? Hozzá képest én tűnök annyinak.

Egyébként valóban ilyesmik. Miért szeretnél olyan lenni, ha nem vagy az? Lehetsz szép ilyen stílus nélkül is. Szerintem. (Azért ez olyan aranyosan hangzott. :D )

2014. szept. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Hmm...szarrásminkelt hidrogénszőke r*bancok, akik 15 évesen végigb*szták a sulit, az értelmi szintjük kisebb mint a kisujjuk, sugárzik belőlük az üresség, és a smink, percenként le kell fotózniuk magukat, csücsörítve vagy bánomisénhogyan, több időt töltenek a facebookon naponta mint hoorgász a parton, még úgy alapjábavéve r*bancok.

kérlek ne legyél olyan, olyan kevés manapság a normális lány

2014. szept. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kálmix ***** válasza:

Úgy véled plázacica "stílus" követendő példa, mert szépek?

-Ezek az üresfejű, vakolatképű ribik? :O

Elég társadalom-romboló hozzáállás ez...

Lehetnél ennyi erővel divatból leszbi is. Ha a lányok tetszenek! Miért nem leszel simán csak szép lány?

A plázacica elnevezés, egy gúnynév ezekre a hivalkodó, céltalan életű, lézengő, egy-éjszakás pillangókra. Ezért nyilván nem plázacica minden nő, aki shoppingolni jár és sminkeli magát, hogy csinos legyen a hétköznapokban is.

2014. szept. 10. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!