Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés
Minél több lányt ismerek meg személyiségre, annál kevésbé nézem őket sokra, egyre inkább rühellem őket, csak a testük kell nekem inkább, mert a személyiségüktől idegbajt tudnék kapni sokszor, plusz értelmileg se látszanak soknak, őszintén szólva. Régen még hittem, hogy vannak olyan lányok, akik megérdemlik a tiszteletem, szeretetm, ma már önző tapló módra használom ki inkább őket, ha sikerül.
2014. szept. 9. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Megint csak az általánosítás! :D Küldöm a puszimat!!!
2014. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, egyszer találkozol egy olyan lánnyal, akiről régen álmodoztál. Őt is önző tapló módon fogod kihasználni valószínűleg, hiszen már elkönyvelted, hogy nincs olyan nő, aki jobbat érdemelne.

Ezt nem nevezném "normálisnak", de sajnos korjelenség, mindkét nemnél.

2014. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

A mai lányok többsége ilyen. Valahogy meg tudlak érteni.


22L

2014. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez csak akkor normális ha tényleg csak azokat a csajokat rühelled akik hülye p*csák,de ha álatlánosítasz az már nem az!
2014. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem az. Miért van ennyi előítéletes ember?
2014. szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Más körökben is ismerkedj.
2014. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!