Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok tornaórai kínos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok tornaórai kínos pillanat?

Figyelt kérdés

Kikandikálló cici, fütyi, elszakadt leesett tornaruha ?

Kihogyan élte meg , mennyire volt kínos ?



2014. szept. 9. 18:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
97%

Kis 4.-esek voltunk és akkortájt az úszás volt a kötelező tesi címén.

Valamiféle felelés volt és akit szólítottak, az felállt az ülő tömegből, odament beugrott és leúszta, amit kértek.

Na mármost nekem kb 3.-ban egyszer felállt a farkam és a mai napig nem lohadt le és ekkoriban még csak fecske volt a fürdőgatya, én meg szégyelltem az álló farkam, ezért mikor mondták a nevem, nekifutásból úgy bevetettem magam a medencébe, mintha gránátot ejtettek volna el mellettem...

A tanárnő csak nézett, morcos lett és kiparancsolt a medencéből, hogy normálisan indítsak, mint a többiek. Nem voltam hajlandó :)

Egyes...

2016. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Volt pár.

- ötödikes voltam, akkor még nem tudatosult bennem, hogy a szőrös női láb ciki, nekem meg már akkor szőrösödött sötéten, és volt, aki kinevetett... ez még akkor volt nálunk, amikor még kötelező volt a tornadressz (egyéb okok miatt aztán bevezették, hogy lehet hosszú, de testhezálló melegítőnadrágban és pólóban tesizni)... ugye akkor tudatosult bennem, hogy ez ciki, kínos volt... de közben meg tudtam, hogy ilyen miatt kinevetni a másikat elég gáz dolog, szóval nem voltam annyira elkenődve miatta, hogy egész nap azon rágjam magam. Anyukámat megkérdeztem, aztán mentem gyantáztatni.

- egyszer amikor kézilabdán dobáltunk kapura, a tornatanár beállt a kapu elé, sípolt, hogy most mondani akar vmit... én meg már lendületben voltam, és pont sikerült oldalbavágnom a labdával :D. Kicsit megijedtem, hogy mit fog szólni, de aztán rájöttem, hogy ő volt a hülye, hogy nem oldalról intett le minket

- életem egyetlen és első gerendás próbálkozása a csodás egyensúlyérzékemmel... egy lábbal fel, aztán zuhanás :D.

- rosszul nyúltam a kosárlabdához, tiszta vörös lett az ujjam, hülyén is állt... kínosnak annyira nem volt az, de az nem volt kellemes, hogy utána sínben volt az ujjam egy ideig, mert kiderült, hogy letört egy darab az egyik csontból.

2016. szept. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
90%

8.-ban hülyéskedtünk, nem is volt gond addig amég a fiú aki tetszett oda nem jött a közelünkbe. A barátaim azt hitték hogy romantikus lenne ha kibuktatnának és ő meg el kapna..na igen az úgy történt hogy ahogy sétáltam ugy alám rugott az egyik lány, el is estem, a srác el is kapott az ágyékával..ahogy estem, letéptem róla a nadrágot és megfejeltem a "kukiját" és ahogy feküdtünk a földön én arcal a nadrágjában voltam...

Akkor ez nagyon rossz volt de most vissza gondolva vicces :D 22/L

2016. dec. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 BigGeorge ***** válasza:
100%
Amikor 14 évesen kihívnak a tornaterem közepére, hogy "na te lusta kis p*cs mutasd csak be a gyakorlatot itt mindenki előtt, mit állsz ott hátul mi? Nem úszod meg gyere csak" miközben te csak próbáltad takargatni az álló brédet az elég kínos tud lenni.
2016. dec. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Haverom helyből 85cm es távol ugrása.
2017. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
38%
én mindég azt szerettem mikor a csajoknak nem volt tesicipőjük így hát utcai cipőben nem mehettek be a terembe muszáj volt levenniük a cipőt , imádtam csodaszép zoknis lábakat láthattam amitől felállt a farkam de a tanár ezt pont kiszúrta
2018. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!