Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret még?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel lassan már 7 hónapja ismerjük egymást, és eléggé szoros kapcsolatunk lett, mindez interneten keresztül. Úgy volt, hogy találkozunk, de én megtudtam róla valamit (semmi durvára nem kell gondolni igazából), ami miatt elutasítottam. Azt mondta ezelőtt, hogy úgy érzi én vagyok neki az igazi külsőre és belsőre is, valamint hogy nagyon szeret. Viszont lassan 1 hete, hogy nem beszélünk, amiatt a dolog miatt.

Viszont rájöttem hogy ő kell nekem, de már félek, hogy késő. Ha ezt megírnám neki, nem tűnnék szánalmasnak? Ha tényleg őszintén szeretett, nem múlt el nála?


Huszonévesek vagyunk mindketten.


2014. szept. 9. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj neki.
2014. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az a dolog? Privátba mondd el légyszi :D Szerintem is mondd el neki, ha annyira szeret, nem fogja érdekelni.
2014. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
:/
2014. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kálmix ***** válasza:

Szerelem? Első chat-elésre... vagy mi a szösz!? Én még ilyet nem hallottam, az égre még nem is szexeltetek, hogy lenne bármi eldöntve. Írj neki valamit és kész.

Nem lennél szánalmas. Ez hülyeség. Emberek vagyunk, tévedhetünk. Akkor lennél szánalmas ha hagynád, ilyen megismerkedés után, hogy Skype-on kérje meg a kezed.

2014. szept. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!